Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barierki balkonowe nowy temat Czesc, powiedzcie mi, jaki macie sposob na dekorowanie barierek balkonowych?...
lullla
0

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 16 maja 2018

Rośliny na balkonie a koty nowy temat Witam :) Planuję zaaranżować balkon na miejsce wypoczynku. Meble, kolory,...
trojkcik
5

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 21 lipca 2017

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów nowy temat Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś...
~Janina46
8

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 22 marca 2017

jakie krzewy na balkon? nowy temat Które krzewy dobrze sprawdzaja się w donicach na balkonie? Gdzie najlepiej...
~kijek
7

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2016

kleszcze w ogrodzie - pomocy nowy temat Witam. Czy ktoś ma sprawdzony sposób na pozbycie się kleszczy z ogrodu ?...
~załamana
2

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 13 maja 2018

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? nowy temat Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
9

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 2 marca 2015

puszcza nowy temat pomorskie to tylko trójmiasto a reszta to nie 3ci a 10 sort taka to Polska.
~stan
1

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Balkon - mini ogród. nowy temat Witam, pisze tu ponieważ chciałabym wołam o pomoc!! :) Co rośnie na balkonie?...
~m.x,,,
6

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 11 marca 2017

Kwiaty na balkonie a wyjazd na urlop! nowy temat Jak sobie radzicie ze swoimi kwiatami na balkonie gdy wyjeżdżacie na urlop?...
~Papaja
6

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 22 czerwca 2015

Kupię ogródek działkowy nowy temat Za niewielkie pieniądze ponieważ zależy nam na kawałku ziemi aby dzieci miały...
~Marta
9

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 8 stycznia 2018

Sr*jtaśma w służbie ogrodnictwa nowy temat Kiedy zimą siedziałem na Necie, łykając jak pelikan wszelakie porady...
~sa∂yl
23

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 4 maja 2018

śliwki węgierki i inne nowy temat hej, gdzie mogę znaleźć w Gdańsku lub okolicach drzewa śliwki węgierki lub...
~tomasz
3

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 6 lutego 2018

CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? nowy temat Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to...
Karolinka29
84

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 18 marca 2013

Pomidorki nowy temat Cześć, chciałabym sobie posadzić pomidorki na balkonie. Co robić, żeby...
Ala8383
7

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 4 maja 2018

~Kocio
79

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Zakładanie ogrodów nowy temat Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I...
~ccc
41

ostatnia odp. 29 dni temu

dodano: 21 stycznia 2015

Projekt ogrodu nowy temat Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa...
~gochak
6

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 czerwca 2017

what's up? Szczerze mówiąc: nie wierzę, że ktoś mi odpowie tu, na tym Forum. Ale może...
~sa∂yl
20

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 września 2017

Użyźnienie gleby Mamy kawałek gleby który chcemy przeznaczyć pod uprawę warzyw typu ogórki,...
~anonim
6

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 marca 2017

Kwiaty Czy jest jakaś kwiaciarnia otwarta od godz 8?
~pomocy
3

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry