Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kwiaty na balkonie a wyjazd na urlop! nowy temat Jak sobie radzicie ze swoimi kwiatami na balkonie gdy wyjeżdżacie na urlop?...
~Papaja
4

ostatnia odp. 14 godzin temu

dodano: 22 czerwca 2015

CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to...
Karolinka29
75

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 18 marca 2013

tuja na pieńku, sprzedawana w Lidlu trafiłam na egzemplarz z dodatkiem opuchlaka:/ Uwaga, bo to duży szkodnik w...
~Magda
0

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 9 października 2017

what's up? Szczerze mówiąc: nie wierzę, że ktoś mi odpowie tu, na tym Forum. Ale może...
~sa∂yl
16

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 września 2017

Jak pozbyć sie szopow praczy z ogrodu? Macie tez taki problem? Rozkopane ogrodki?!
kosciany_ludek
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 września 2017

Zakładanie ogrodów Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I...
~ccc
38

dodano: 21 stycznia 2015

Ogrodzenie z siatki Jest to siatka wokół działki rod. Moje pytanie czy dam rade ją sama oszyscic,...
joanna209
4

dodano: 14 sierpnia 2017

Wszystkich swietych Witam, Czy orientują się Panie, czy na terenie trójmiasta a najlepiej Gdyni...
~P
0

dodano: 14 sierpnia 2017

Sadzonki dzikiej róży, skąd wziąć? Czy w okolicy Gdyni/Trójmiasta jest miejsce gdzie rosną dzikie róże i można...
~kr
6

dodano: 4 sierpnia 2017

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś...
~Janina46
4

dodano: 22 marca 2017

Czarne ślimaki niszczą uprawy Przede wszystkim kwiaty ale też inne. Takie czarne, wszędzie ich pełono. I...
~renatta
3

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 lipca 2017

Rośliny na balkonie a koty Witam :) Planuję zaaranżować balkon na miejsce wypoczynku. Meble, kolory,...
trojkcik
4

dodano: 21 lipca 2017

Gdzie w Trójmieście wierzba hakuro Witam! Czy ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście i okolicach dostanę wierzbę...
~Kasia
2

dodano: 28 czerwca 2016

Plaster drewna - gdzie dostanę? Potrzebuję plaster drewna, o średnicy ok. 12 - 15 cm? Wiecie może gdzie mogę...
~am
5

dodano: 16 stycznia 2014

Kwiaty Czy jest jakaś kwiaciarnia otwarta od godz 8?
~pomocy
2

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 lipca 2017

gdzie kupić kwiaty? Czy macie jakieś polecane kwiaciarnie albo może hodowców w których warto...
~kaś
13

dodano: 9 marca 2013

Projekt ogrodu Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa...
~gochak
1

dodano: 11 czerwca 2017

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
7

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 marca 2015

Użyźnienie gleby Mamy kawałek gleby który chcemy przeznaczyć pod uprawę warzyw typu ogórki,...
~anonim
5

dodano: 23 marca 2017

Choroby kwiatów doniczkowych-pomoc Jak w tytule-potrzebuje kwiaciarni gdzie pomogliby mi rozpoznać chorobę...
~pomocpotrzebnaodzaraz
3

dodano: 20 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry