Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Worki foliowe nowy temat Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały...
Olek97
2

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 marca 2023

Co posadzić po obu stronach drogi? Witam Mam 180m drogi dojazdowej do domu i po pół metra z każdej strony aby...
~Ronnara
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 lutego 2024

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam...
~wiola1
49

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś...
~Janina46
17

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 marca 2017

Nawadnianie ogrodu Mam 4 podwyższone łóżka ogrodowe, każde o wymiarach 4 x 24 stopy. Planuję...
vindegosh
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Tanie kwiaty doniczkowe Gdzie na terenie Gdańska kupię tanie ale dobrze ukorzenione kwiaty doniczkowe?
~M.
12

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 września 2018

Bez jakiego krzewu nie wyobrażacie sobie ogrodu Jak w temacie. Co warto jest zasadzić ?
~anonim
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 listopada 2023

Rośliny na słabą glebę Witajcie. Jakie rośliny dobrze poradzą sobie na słabej glebie? Co będzie...
~Natma
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Czarne ślimaki niszczą uprawy Przede wszystkim kwiaty ale też inne. Takie czarne, wszędzie ich pełono. I...
~renatta
4

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2017

gdzie kupić kwiaty? Czy macie jakieś polecane kwiaciarnie albo może hodowców w których warto...
~kaś
23

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 marca 2013

Czy Lobelia usycha Witam, Podstawowa informacja : raczkuję w kwestii ogrodnictwa, nawet tego...
~Lamiria
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

jakie rośliny doniczkowe najdłużej mają kwiaty? Kupuję namiętnie storczyki, które po miesiącu stają się suchymi badylami, na...
~koza
14

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Zakładanie ogrodów Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I...
~ccc
57

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 stycznia 2015

~Kocio
82

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Czas sadzenia Czy już za późno na sadzenie iglaków?
~anonim
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2018

Żywopłot Szukam firmy, która regularnie będzie przycinała żywopłot. Polecacie kogoś?
~MAgda
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 czerwca 2018

Sadzonki borówki amerykańśkiej Ilu letnie sadzonki sadziliście? I kiedy polecicie wsadzić je do gruntu?
~anonim
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Projekt ogrodu Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa...
~gochak
15

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2017

Ubezpieczenie domku letniskowego/ROD W czasie "zarazy" gwałtownie wzrosło zainteresowanie działkami ROD. Wielu...
sadyl
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2020

Ogrodzenie z siatki Jest to siatka wokół działki rod. Moje pytanie czy dam rade ją sama oszyscic,...
joanna209
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry