Widok

zamienł bym się chętnie

oferuję wyhodowane na parapecie sadzonki physalis i pomidorów Zotych Ożarowskich i Bananowych
na dowolne inne rasy pomidorów, albo roślin dyniowatych (cukinie, kabaczki etc)
info tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> info tutaj

znaczy...gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiście tutaj, na forum

jak będzie chętny i będzie wola, znajdzie się sposobność, kontakt czy to mój, czy tego kogoś, czy telefon, czy email, czy nr gg czy coś, wszystko jedno. najpierw jednak musi być chęć.

w zeszłym roku wymieniłem w ogrodnictwie aż za obwodnicą (mój ogród jest w Oliwie), za moje sadzonki pomidorów, physalis i papryki, dostałem sadzonki pomidorów malinowych oraz śliczną sadzonkę czereśni (nie wybrzydzam, drzewka lubię). w tym roku mi się nie chce kolędować po ogrodnictwach, a papryka mi nie wzeszła, te malinowe też nie. Ale moje ulubione odmiany pomidorów rosną ładnie, cukinii też mam dość, ale dynię, patisona, albo bakłażana bym wziął. zresztą wział bym wszystko jedno co, byle ładne. żal mi wyrzucić takie ładne sadzonki, albo sadzić do gruntu sadzonki odmian szklarniowych, wymagających ciepła i podwieszania.

Zresztą, niedługo i tak będzie za późno na to wszystkie wymiany, bo niektóre moje sadzonki mają już prawie po pół metra wysokości.

tX
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ogród

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

do góry