Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dramat gastronomiczny wątek zamknięty Zachęciły nas bardzo pozytywne opinie na temat tego miejsca. Zachęceni...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Super wątek zamknięty świetne miejsce dla wszystkich, młodych starych, z dziećmi i bez, na kawę, na...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Dwie Zmiany wątek zamknięty Wspaniałe miejsce! Cudowna obsługa! Boskie jedzenie. Będę tam wracać kiedy...
~Maksymiliana Podpuszczka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Czlowiek - opinia wątek zamknięty Dobra kuchnia, wspaniały wystrój, ekstra obsługa, ale trochę zawyżone ceny...
~Czlowiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Artystyczny SYF wątek zamknięty Witam! Jako artysta mieszkajacy w Sopocie cieszyłem się gdy usłyszałem o nowo...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

plusy dodatnie i plusy ujemne wątek zamknięty lokal - bardzo fajny wystrój, dość dużo miejsca, obsługa bardzo miła, fajny...
~gawiedz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Jedno z najfajniejszych miejsc w Sopocie wątek zamknięty Super obsługa, bajeczna lemoniada z goździkami, spory wybór piwa. Można...
~Agata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

super klub wątek zamknięty niepowtarzalna atmosfera; nowoczesny nietuzinkowy wystrój; zaskakująco dobre...
~wersalm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Dwie Zmiany to fajne miejsce wątek zamknięty Jest to bardzo fajne miejsce, nie wiem czy bardziej kawiarnia czy...
~Magda Jot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Cool miejsce w Sopocie wątek zamknięty Bardzo miłe miejsce i fajna obsługa, dobra kawa. Tego właśnie w Sopocie mi...
~Hanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Rzadko dodaję opinie w Internecie. wątek zamknięty Zacznę od negatywów. Toaleta o 21.00 w sobotę brudna tak, że ciężko...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry