Widok

Dworek na błotach w Załakowie i Arek Socha

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,

22.09.07 odbył się nasz ślub. Pogoda nam dopisała, i wszytko wypadlo swietnie... mimo ze bez nerwowki sie nie obylo - bo na 5 godz przed slubem okazlo sie ze nie dostarczylismy do ksiedza dokumentu z USC i o malo co mołaby sie cala impreza nie odbyc- na szczescie dokument spokjnie lezał w domku i po 40 min niepewnosci wszytko wrocilo na walsciwy tor :)

Chciałabym Wszytkim polcecic Dworek na błotach w Załakowie na Kaszubach.

Jestem wymagającą osobą i przed weselem miałam 10000 ale ,ze to ze tamto: ze kwiaty takie a ciasto siakie i ze serwetki maja byc ustawione wlasnie tak jak ja chcę.
Ale powiem Wam ze jak pojechalam w piatek dopilnowac wszytkiego wpadłam na sale i oniemiałam - to co panie przygotowały przeszło moje najsmilesze oczekiwania bylo pieknie dobrane, prosilam o wystrój jesienny jak zobaczylam bukiety i snopki to juz nie chcialm z tamtad wychodzic - cudno normalnie. Wiec tak stałam z bananem na twarzy i jedyne co moglam powiedziec : PIEKNIE SUPER :P

Jedzenie bylo pycha wszytko bylo robione przez kucharki od Państwa Stencel- Panie kochane, a to co serwowały do jedzenia -mniam. Pańswto Stencel bardzo słowni to co obiecali ze bedzie bylo wszytkiego dopilnowali i co najwazniejsze danego słowa trzymali sie -nie bylo zadnych wykretów.

Podpisuje sie rekoma i nogami jak chcecie miec niezapomniane wesele bawic sie pieknie i nie martwic o noclegi jedzenie i to czy wystarczy go czy bedzie smacznie i czy atmosfera bedzie dobra to organizujcie wesele na DWORKU NA BŁOTACH.


Bardzo chciałabym rowniez podziekowac Arkowi Socha z Kartuz - facet wie co robi impreze poprowadził bajecznie kazdy znalazł cos dla siebie. Prowadził niebanalne konkursy dzięki czemu goscie integrowali sie wpełni Zabawiał nas i pomagał wtedy gdy sie lekko zakrecilismy.

Gdybym miała jeszcze raz wybrac DJ/ Orkiestre i Sale nie zmienilabym nic - wybrałabym jeszcze raz Dworek i Arka- Jedyne co to nie martwiłabym sie na zapas bo oni naprawde znaja sie na rzeczy i wiedza jak zorganizowac cudowna impreze :)
Jesli macie jakies pytania piszczie odpowiem na wszytkie


Chciałabym rowniez podziekowac uczestnikom tego forum- to dzieki Wam na naszym weselu nie zabraklo ksiegi gosci wizytowek przyspiewek podarunkow dla gosci prezentacji multimedialnej i wielu innych rzeczy. Dzieki wam oszczedzilam duzo czasu chocby przy szukaniu papieru czepanego :P Bardzo Wam wszytkim dziękuję


Pozdrawiam
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielgachne gratulacje i życzenia samych "smacznych" chwil w życiu. Miejsce wesela to 90% sukcesu, super że macie co wspominać :)

http://img176.imageshack.us/img176/3592/suwakmw8.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy Pan Arek Socha to Dj??mozesz mi napisac telefon do niego i ile kosztuje poprowdzenie wesela?pozdrawiam i dziekuje, ja mam wesele w Stezycy ;)

asiulek
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje!!!!! moze pokażesz jakieś fotki z wystorojem tej sali?????


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moglabys napisac ile kosztowalo was wesele od osoby,ile nocleg i ile za poprawiny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jaka byla nazwa Twego zespolu badz dja

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy w przyszłym roku wesele w tym właśnie Dworku, z tym, że sami organizujemy... Panią kucharkę wybraliśmy- jest to siostra "Waszej" Pani kucharki :) sami będziemy stroic salę, więc jeśli byłaby mozliwośc to prosiłabym o przesłanie kilku zdjęć...
Superr, że tak się Wam podobało...
Wszystkiego naj... naj na nowej drodze życia :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ,
a więc tak :
- Arek Socha ( to cała nazwa zespolu gra on z przemiła Panią ale nie pamietam jej imienia) - Arek z tą Panią spiewał a muzyke (podkład pod spiew ) puszczał z cd:) od nas wział 1700 PLN Wygrał on Szanse na sukces :) wiec koles umie spiewac naprawde telefon do niego 888143230 możecie powiedzieć ze namiary podała Magda i Łukasz wesele 22.09.07 na Dworku na błotach :)
- koszt wesela na Dwroku na błotach ( z tym że my podpisywalismy umowe ponad rok temu okolo lipca 2006 roku) kwota to 150zł od osoby w to wchodzi jedzenie napoje ciasta owoce my dopalcilismy za tort dzika i stolik wiejski :) no i oczywsicie alkohol kupowaliśmy sami :) w tą cenę wchodzą również poprawiny :) za wystrój sali zapłaciliśmy 1100 zł
zdjęcia wkleję ale jeszcze ich nie mam wiec troszkę cierpliowści proszę :)
a nocleg my pałcilismy na dworku 40zł od osoby - obok dworku (z 100m) sa 3 domki agroturystyczne( 12, 11 i 9 osobowe skasował nas koles 48 zł od osoby )
- zdjatka tak jak pisłama wkleje mysle ze moze uda mi sie pod koniec tygodnia :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czekamy na zdjęcia :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak czekamy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze raz..hop!!

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekamy na zdjęcia :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile miałaś osób na weselu?

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z pania Ania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam! Cudowne miejsce... jedyny minus trochę daleko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolezanka Madzia1 chyba o nas zapomniała :) ... ale my się nie poddamy i dalej czejkamy na fotki :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry