Dworzec PKP Gdańsk Wrzeszcz

Dworce PKP i PKS

Gdańsk, Romana Dmowskiego 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masakra wątek zamknięty Ten dworzec to jakaś jedna wielka porażka. Pan kasjer który tam pracuje jest...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

KASY BILETOWE wątek zamknięty dzisiaj byłam świadkiem takiiego zachowania kasjer Pan Jan pracujący w...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Nigdy wiecej wątek zamknięty Dramat!! Panie kasjerki ruszaja sie jak muchy w smole!! Stalam w kolejce jako...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

zakup biletu wątek zamknięty zakup biletu na 15 min przed odjazdem pociągu jest wręcz niemożliwy, za mało...
~Katrina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Niestety, nie skorzystałem wątek zamknięty Niestety, nie skorzystałem. W drodze z lotniska traktuję tę stację jako...
~PWM
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

badziewie nie dworzec wątek zamknięty wstyd dla Gdańska. nadal żadnej informacji elektronicznej na peronach...
~janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Kasy biletowe wątek zamknięty W kasach biletowych ludzie sobie robią punkty informacji turystycznej. Kasy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Ignorancja wątek zamknięty oraz lekceważenie pasażerów. Kolejki po bilety jak w Bangladeszu, JEDEN...
~m. sinicka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Nic nie słychać !!!! wątek zamknięty Niestety głośniki na peronach są beznadziejne..! bardzo kiepsko słychać...
~aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

skrajna ignorancja wątek zamknięty Dziś pani dyspozytorka zapowiadała, że pociąg nr 57102 wjedzie na tor 1 przy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Czas zatrzymał się w ubiegłym wieku wątek zamknięty To skandal, że na dworcu nie ma udogodnień dostępnych od kilku dziesięcioleci...
~pasażerka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

idiotka w kasie biletowej wątek zamknięty Kupowałam dzisiaj bilet 30+. Data na rachunku jest dobra, od dzisiaj. Na...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

brak informacji wątek zamknięty Pociąg 18:21 PR z peronu 3- 502 SKM- godz. 18:45 nadal nie pojawił sie, nikt...
~niezadowolony pasażer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

odradzam wątek zamknięty 1. Menele przy kasach biletowych 2. Przy ogromie ludzi otwarte tylko dwie...
~rsx78re
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

kasy wątek zamknięty Pani pracujaca w kasie, bladynka w loczkach jest bardzo nieuprzejma, zaczy...
~enkeli
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Nieaktualne rozkłady! Dezinformacja! wątek zamknięty Przykład: Pospiech bezpośredni do Łeby 6:37 na ścianie jest w necie BRAK! I...
~Zły pasażer
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Śmierdzi śmierdzi śmiedzi! wątek zamknięty To, że dworzec się sypie - przeżyję To, że kobiety w okienkach nie zawsze są...
~Student PG
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Bez nadziejnie wątek zamknięty Generalnie to chodzi mi o obsługe pasazerow przy kasach. Chcialam napisac...
~Ela.C.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2008

totalny syf wątek zamknięty totalny syf,chamstwo ze strony pań w okienkach, wielkie kolejki po bilet i...
~Che Guevara
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Syf wątek zamknięty Miałam nieprzyjemność spędzenia 20 min na dworcu pkp w kolejce po bilet. W...
~Marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

26

wątków

do góry