Widok

Działki Gdańsk-Chełm

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Mam pytanko czy ktoś miał wesele na działkach w Gdańsku -Chełm.
Jeśli tak to napiszcie lub dajcie namiary bardzo wam dziękuje i serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka dobrych lat temu bawilam się tam na weselu i poprawinach u kumpeli.Sala naprawdę fajna.Niestety niemam namiarów :((

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
A czy można prosić żebyś się spytał swojej kumpeli czy by miała jeszcze tam numer na te działki będziemy bardzo wdzięczni Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam moje 2 siostry miały tam wesele i powiem szczerze(jeżeli chodzi nam o salę na os. Mickiewicza) że sala nadaje się na max 40 osób chyba że zrobili remont,ja zainteresowałam się inną salą nie chaicłam mieć tam wesela, taka sala ze sklejki miałam wrażenie że się rozleci w czasie zabawy ale okolica ładna

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety od ślubu kumpeli minęlo kilka dobrych latek więc nie ma żadnych namiarów w tej chwili.ALe myśle , ze Forumki pomogą :) Nie pamiętam na ile osób kumpela miala wesele , ale rzeczywiście sala nie jest zbyt duża (za to kameralna) i myśle ze pomieści się tam max. 50-60 osób.

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lumpy spod spożywczego mieli tam wesele na tych działkach. Jak ich na patrolu będę znowu legitymował to zapytam, ok?

Ale syf. Wesele na działkach? A może w Monarze od razu? Haha

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A byś mogła się spytać siostry o telefon z góry dziękuję:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry