Widok

Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)

Opinie do spektaklu: Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji).
Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)

Humor, błyskotliwe dialogi, prezentacja palety szekspirowskich możliwości: komedii, tragedii, kronik historycznych z elementami muzycznymi i tanecznymi - będzie można zobaczyć w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim podczas "Dzieł wszystkich Szekspira (w nieco skróconej wersji)". To pierwsza produkcja Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieła wszystkie Szekspira

Spektakl oparty na prymitywnym poczuciu humoru. Przypomina kabaret. Gdyby pokazano ten spektakl w czasach Szekspira, tupano by nogami. Ten spektakl obraża widza. Nie jest skierowany ani do widza młodego, ani dojrzałego. Jarmarczna rozrywka w słabym wykonaniu. Jestem przerażona poziomem artystycznym. Nie polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Dzieła wszystkie Szekspira w nico skróconej formie

Świetna zabawa! Gra konwencjami z dużym poczuciem humoru i dla ludzi z poczuciem humoru:) Polecam wszystkim: młodym i młodym inaczej:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Opinia

Bardzo słabe przedstawienie, żarty jakieś wymuszone
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

Super - niekonwencjonalne podejście do Szekspira

Ja uważam, że przedstawienie jest super. Świetna gra aktorów, Rudy ma taką dykcję, że czapki z głów. Oglądając je minimalna znajomość Szekspira była by wskazana, bo bardziej można wtedy wychwycić smaczki. Faktycznie taka trochę kabaretowa wersja i nie należy się nastwiać na ambitne podejście do twórczości. Bawiłam się świetnie, dialogi i sytuacje mnie ubawiły.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szekspir w Szekspirowskim

Wiedziałem, że to będzie Szekspir z przymrużeniem oka /jak na plakacie/ i nie zawiodłem się! Dwie godziny bardzo dobrej zabawy. Dodam jeszcze, że moja partnerka była zachwycona!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idealny na te czasy!

Nie wiedziałem kiedy zleciały mi te dwie godziny spektaklu! Zapomniałem o tej szarej Polsce choć na chwilę! Chciałem dobrze się bawić i tak było!
Good Job!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zawiodłam się

Tragiczna reprezentacja kobiet, pokazane są jako nieporadne, obijajace się o szafki, głupie i histeryzujące. Mimo, że przecież kobiety w dziełach Szekspira są interesujące, silne, przyciągają uwagę a przede wszystkim nie są jedynie tłem dla mężczyzn. Bo ta sztuka jest napisana przez mężczyzn dla mężczyzn, w najgorszym tego słowa znaczeniu. Żarty wymuszone, żenujące. Ciężko mi uwierzyć że sztab ludzi zaakceptował to wszystko i uznał, że to będzie wartościowa rozrywka. Co ważne, nie oczekuję w żadnym razie czegoś niesamowitego i inteligenckiego jeśli chodzi o komedie, ale tam nawet nie było dobrej zabawy, nie wspominając o jakkolwiek wartościowo spędzonym czasie. Bardzo nie lubię gdy dorośli próbują na siłę być "młodzieżowi" i wpasować się w humor w zasadzie nie wiadomo kogo, bo w rzeczywistości, na co mam nadzieję, humor nastolatków jest trochę lepszy niż seksistowskie i rasistowskie żarciki w stylu starych kabaretów gdzie facet przebierał się za kobietę i piszczał, a to wystarczyło. Bardzo współczuję dziewczynie którą wzięto na scenę a trzech aktorów zażartowało "wykorzystajmy ją chłopaki..." a cała publiczność świetnie się przy tym bawiła. Wydaje mi się, że trzeba być szczególnie wrażliwym i uważnym gdy zaprasza się losowe osoby na scenę, bo towarzyszy im ogromny stres i powinno się (chyba) dołożyć wszelkich starań by ich w żaden sposób nie ośmieszać czy dodatkowo nie upokarzać. Ciężko się na to wszystko patrzyło i niesamowicie irytuję mnie, że coś takiego jest reklamowane jako komedia na której wszyscy się bawią, gdy w rzeczywistości większość scen powiela krzywdzące stereotypy i jest zwyczajnie nie na miejscu. Uważam że dało się to zrobić o wiele lepiej i przede wszystkim ze smakiem, jeżeli bazujemy na czymś tak dobrym jak dzieła Szekspira.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

Dobra rada

Osobo! No weź... jeżeli coś Ci się nie podoba, to po prostu wyjdź i daj się bawić innym. Bo chyba zauważyłaś, że pozostali dobrze się bawili?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spektakl wart polecenia

Całkowicie się nie zgadzam gdyż uważam że jest to obecnie najbardziej aktualne przedstawienie Szekspira w skrócie w Teatrze Szekspirowskim
Podziwiam kondycję aktorów, którzy np w minioną niedzielę grali dwa sety 16.00 i 18.00
Byłem już dwa razy i zamierzam jeszcze nie raz się wybrać
Dziękuję bawiłem się super , a myślę, że Szekspir nie lubił malokontentów tylko ludzi z poczuciem humoru
Wszystkiego dobrego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra rada

Sprowokowana wypowiedzią jednej osoby muszę powiedzieć, że to nie jest przedstawienie dla ludzi, którzy nie mają poczucia humoru. Dla wszystkich pozostałych tak! Byłam na tym dwa razy i w lipcu też się wybieram. I tyle w temacie:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam inne zdanie

Czy to przypadek że w Szekspirowskim wystawili Szekspira?
Nie właśnie nie wybierzcie się na ten spektakl a dwie fajne godziny spędzicie w towarzystwie trzech zabawnych aktorów
Dobry spektakl nie tylko na lato
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna zabawa

Niesamowita gra aktorów, świetnie bawiłam się wraz z moją nastoletnią córką. Wciągnięcie publiczności w zabawę rozbawiło mnie niesamowicie. Bolą mnie policzki ze śmiechu, dawno się tak nie uśmiałam. Ofelio zostań influanserką!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Młodzież szkolna bawiła się wyśmienicie. Co niektórzy odkryli, że teatr wcale nie jest nudny. Już pytają, kiedy znowu pojedziemy do teatru.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Rodzinne piekiełko (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rodzinne piekiełko . Spektakl komediowy "RODZINNE PIEKIEŁKO" Kto nigdy...

To tylko botoks (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: To tylko botoks . "To tylko botoks" Wyobraź sobie, że chcesz dokonać...

Ni w ząbek (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ni w ząbek . Spektakl dla dzieci "Ni w ząbek" "Ni w ząbek" spektakl...

do góry