Widok

Dzis umre...

Nie chce mi sie zyc. Wszystko jest nie tak. Przyjdzie mi swieta tez spedzic samemu. Chociaz, wydaje mi sie, daleko mi do egoisty to jednak wyglada na to ze im bardziej sie staram tym gorzej wychodzi.
Dzis umre......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
A ja tam lubię moje urodziny, niezależnie od tego, ile lat kończę :) Walentynki mi w zasadzie nie przeszkadzają. Osobiście najgorzej czułabym się, gdybym w Wigilię była sama, reszta dni nie robi na mnie wrażenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>w każdym bądź razie autor nie odzywa się.

A może nie może? Bo zrealizował swój zamiar???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikronezja-- właśnie o tym pomyślałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze też jest opcja, że to kolejna podpucha i ktoś sprawdza reakcje ludzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę,że masz rację Mikronezjo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba większość uznała to za podpuchę.
Ostatnio mamy plagę tego w necie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz etap drugi, pierwszy był w listopadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podpucha, nie podpucha....
W kazdym razie fajnie jest przeczytac dobre slowo od obcych sobie ludzi, szczegolnie jesli najblizsi zawiedli... Dziekuje Wam.....
Sam nie wiem czemu napisalem, kolejna noc ze tylko odliczam wybijane za sciana u sasiada godziny bez snu.
Moze macie racje ale nie mysle zeby wypowiadanie swoich smutkow kogos interesowalo.
Ale czulem ze powinienem Wam podziekowac ze chociaz ktos przeczytal te moje mysli......
Dziekuje. To by bylo na tyle...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Moze macie racje ale nie mysle zeby wypowiadanie swoich smutkow kogos interesowalo.

A może jednak? Może warto napisać? Spróbuj.

P.S. Cieszę się, że się jednak odezwałeś :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Forum są różni ludzie, może znajdzie się ktoś, kto będzie mógł pomóc w jakiś sposób, chociażby porozmawiać. Nie trać nadziei :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super, że się odezwałeś, może warto odzywać się częściej.Głowa do góry!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znajdź sobie jakieś zajęcie...
Hobby, sport, wódeczka z ziomkami, a nawet spotkanie z dziwką.
To pomaga
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spotkanie z dziwką :P - to placebo. ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale pomaga.
Nawet jak na krótki czas to jest szansa, że w tym czasie coś innego się może wydarzyć.
Chłop musi por......ać - życia nie oszukasz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
~2pac
ale z dziwką?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rzeczywiście, dziwak z tego 2pac'a.
Przecież korzystanie z dziwek jest upokarzające dla faceta.
I stawia go w nieciekawym świetle - jako nieudacznika i wszystko co najgorsze.
Przecież tyle kobiet chętnych wokoło.
Takich co chętne, co własnym lokum dysponują i jeszcze obiad ugotują.
Kim trzeba być, by za to płacić?

Trochę też mnie dziwi reakcja kobiet, że nie zwalczają tej nieuczciwej konkurencji;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kolejny ruch...cz teoretyk:) spędzający namiętnie czas w internecie.
Przestań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kłapouchy!
ciekawa wypowiedz !

tak robisz--szukasz kobiet z lokum i mizdrzysz sie o obiadek po ...
???
rzeczywiscie to nie jest nieudacznictwo ze strony faceta!!!!!!!!!
to juz wnerwiajacy pan ,który do restauracji zaprasza jest mniejszym!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
prostytutki nie sa konkurencja kobiet
sa wytworem potrzeb mezczyzn!
zreszta meskie p.sa wytworem potrzeb kobiet..jest ich tylko duzo m,niej i nie maja siedziby ogolnej

wyobraz sobie,ze niektórzy faceci wola zapłacic za seks niz zrobic sobie przyjemnosc i jeszcze wtarabanic sie do domu...na schabowy z winkiem

sami zas uracza obecnoscia swoja te uczte--i to jest wszystko czym potrafia sie podzielic z kobieta
nie wiem ,która forma jest gorsza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
--jestem w szoku z powodu tej wypowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry