Widok

Dzis umre...

Nie chce mi sie zyc. Wszystko jest nie tak. Przyjdzie mi swieta tez spedzic samemu. Chociaz, wydaje mi sie, daleko mi do egoisty to jednak wyglada na to ze im bardziej sie staram tym gorzej wychodzi.
Dzis umre......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
... możesz ;) Tylko nikomu nic nie mów ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam--- Ty nie wyglądasz na takiego co by kusił do złego:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpuszczam ją ;P Niech się zabawi dziewczyna, zakocha, a nie gada o umieraniu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@bm jest facetem;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... trzeba było wcześniej mówić! To umieraj w (s)pokoju przed TV bm :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzałam ponownie na forum,a tu tyle wpisów...aż się uśmiechnęłam ,pierwszy raz od dłuższego czasu.Dziękuję kochani,obcy ludzie a tak mnie podnieśliście na duchu.I to zwierzątko cudne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zwierzątko cudne:-)) dobrze, że jest Ci lepiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczęśliwego Nowego Roku :)
Żyję i wracam z Gdyni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry