Nie chce mi sie zyc. Wszystko jest nie tak. Przyjdzie mi swieta tez spedzic samemu. Chociaz, wydaje mi sie, daleko mi do egoisty to jednak wyglada na to ze im bardziej sie staram tym gorzej wychodzi.
Dzis umre......
012
konto usunięte
46.115.6.*
(11 lat temu) 31 grudnia 2014 o 21:24
... możesz ;) Tylko nikomu nic nie mów ;D
00
konto usunięte
94.40.79.*
(11 lat temu) 31 grudnia 2014 o 21:35
Sam--- Ty nie wyglądasz na takiego co by kusił do złego:-))
00
konto usunięte
46.115.6.*
(11 lat temu) 31 grudnia 2014 o 21:40
Podpuszczam ją ;P Niech się zabawi dziewczyna, zakocha, a nie gada o umieraniu ;)
00
konto usunięte
94.40.79.*
(11 lat temu) 31 grudnia 2014 o 21:46
@bm jest facetem;)
00
konto usunięte
46.115.6.*
(11 lat temu) 31 grudnia 2014 o 21:52
... trzeba było wcześniej mówić! To umieraj w (s)pokoju przed TV bm :P
00
~Bożena
83.23.253.*
(11 lat temu) 31 grudnia 2014 o 22:29
Zajrzałam ponownie na forum,a tu tyle wpisów...aż się uśmiechnęłam ,pierwszy raz od dłuższego czasu.Dziękuję kochani,obcy ludzie a tak mnie podnieśliście na duchu.I to zwierzątko cudne.
00
konto usunięte
94.40.79.*
(11 lat temu) 31 grudnia 2014 o 23:40
to zwierzątko cudne:-)) dobrze, że jest Ci lepiej:)
00
~@bm
31.61.140.*
(11 lat temu) 1 stycznia 2015 o 01:27
Szczęśliwego Nowego Roku :)
Żyję i wracam z Gdyni :)