Widok

Dzis umre...

Nie chce mi sie zyc. Wszystko jest nie tak. Przyjdzie mi swieta tez spedzic samemu. Chociaz, wydaje mi sie, daleko mi do egoisty to jednak wyglada na to ze im bardziej sie staram tym gorzej wychodzi.
Dzis umre......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
czyli pójścia na balet nie zaliczasz do obcowania z kulturą.

Czyli oba filmy to dla ciebie kultura ;]

A zrobienie szpagatu to dla ciebie żadna sztuka czyli nic z kulturą wspólnego nie ma. :P

To tak gwoli podsumowania :)

Ad.to jawna nadinterpretacja ;))

Eeeee to tylko stwierdzenie stanu faktycznego :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Twierdzisz zatem że Jezioro Łabędzie to ................. ?

Twierdzę kategorycznie, że to balet :)

Zakonnicy w przebraniu nie widziałam ( mówię o filmie, rzecz jasna ), ale treść znam i wyczuwam subtelną różnicę między tym filmem a drugim, którego tytuł jednoznacznie sugeruje treść i odważyłabym się go zaliczyć do kultury. Ale może ja się nie znam :)

Może w szkołach prowadzonych przez zakonnice są takie gibkie siostry i uczą w-f, ale ja do takiej szkoły nie chodziłam, więc się nie wypowiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jawna nadinterpretacja ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja widzę że jak tylko rozmowa schodzi na moje marzenia to pojawiasz się ty ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>taniec na rurze lub balet połączony z gimnastyką artystyczną w stroju zakonnicy

wdr'ku - widzę, że Twoje marzenia jeszcze się nie spełniły ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Twierdzisz zatem że Jezioro Łabędzie to ................. ?

A film np "Zakonnica w przebraniu" to kultura ?

A film np "Napalone zakonnice" to kultura ?

A nie sądzisz że zakonnica, która robi szpagat to jest sztuka ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No dla mnie nie, nie wiem, jak dla innych. Ale może są osoby, dla których inna dawka kultury byłaby śmiertelna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
taniec na rurze lub balet połączony z gimnastyką artystyczną w stroju zakonnicy to też dawka kultury ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
...No nie wiem, ja dostawałem propozycję.

Jedną? ;)

To jak już go zaprosi, ugotuje ten obiad to powinna jeszcze zaśpiewać, trochę kultury nie zaszkodzi ;)

http://www.youtube.com/watch?v=t5GWmL_dYLI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem po co chodzi się do takich przybytków - nigdy nie byłem.
Z kobietami problemów też nigdy nie miałem.
Trafiałem na różne, ale... sam nie wiem, może jestem mniej krytyczny niż inni.
Owszem, uwielbiam krytykować poglądy i decyzję - przynajmniej na forum:)
Ale jednostki, jako całokształt, postrzegałem zawsze pozytywnie.
Albo tak, albo wcale - bo odchodziłem w swoją stronę.

Prostytucji nie popieram, w żadnej formie.
Gdy jednak kobieta ma ochotę zaprosić faceta do siebie, przelecieć i ugotować mu obiad, to kim ja jestem by to krytykować?
Ludzie robią dużo gorszych rzeczy;)
Tym bardziej nie będę krytykował faceta, że się na to godzi.

I czy trudno się dogadać i znaleźć taką osobę?
No nie wiem, ja dostawałem propozycję.
Facetów szukających takiego układu też chyba nie brakuje?
Skoro jest podaż i popyt, to tylko się cieszyć:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr jest w paru miejscach..nie u nas-instytucja sex-surogate
ale to dla chorych..
nie wiem jak jest opłacana
-
to problem!
dla nas problem ..znalezienia sie..umiejetnego zgadania..

a u chorych dział ,jak i u nas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jakie ty masz potrzeby
ale ja rozumiem facetów,którzy maja czasem ..duze cisnienie
i nawet sport tego nie zniweluje

nie pochwalam prostytucji bo ..w tej branzy kobiety sa traktowane jak rzeczy..mało ze kobiety...
i zwyczajnie krzywdzone
i nie tylko kobiety..ale nie o skrajnej patologii..i wynaturzeniach mówimy --a
O ogromnej potrzebie seksu i braku mozliwosci wspolzycia z kims
braku partnera
i nie tylko seksu..nawet przytulenia sie i pogadania z druga plcia--
bo po to faceci tez chadzaja do przybytku

poki co nikt nie chce pakowac w siebie bromu-
a szuka sposobu -
wiec l;epiej zeby zrobił to z kobieta,którz sie oferuje niz miałby zaciagnac kogos w kraki bez zgody

chyba to lepsze rozwiazanie?
---
a co do mnie
spotkalam sporo roznych drani becwałów..
ale ochoty nie straciłam
i wiary w istnienie prawdziwków tez
spokojna twoja głowa...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaczynam się gubić w tym waszym wywodzie , ale jeżeli chcecie aby prostytutki były za darmo albo żeby były opłacane z NFZ to ja jestem za ;]]]]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ależ ja nie zabraniam jeść popcornu, zaznaczam tylko, że ja nie jem. ;)

Cały kłopot w tym, żeby ci chętni mężczyźni i owe kobiety się odnaleźli, bo potem takie opinie na Forum, i nie tylko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie twierdziłem, że kogoś mam.
Tylko, że jestem zajęty:)

I widać, że masz jakiś problem, poważny problem z mężczyznami:)
Całą winę zrzucasz na facetów, nie dostrzegając jakie są kobiety.
Wcale też nie oceniam tych kobiet.
Ale kobiety stają się coraz bardziej wyzwolone.
U jednych oznacza to przejęcie inicjatywy i zaproszenie do kina (bez popcornu).
U innych złożenia propozycji seksualnej o której wspomniałem.
Dlatego (wracając do głównego tematu), facet chcący się zabawić nie powinien płacić prostytutce.
Są kobiety chętne i w potrzebie - którą i on odwzajemnia.
Więc dobrze jest dzielić się tym co mamy:)
To lepsze, moim zdaniem, niż jeśli oboje skorzystaliby z osób pobierających za to pieniądze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
wdr---przeciwienstwo-"zaradnosci":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podła biologia kobiet sprawia,ze z byle kim nie chce
rozbujała biologia sprawia iz trudno wytrzymac
wiec --mnie tak srednio!
pp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubię te twoje wpisy isztar , każdy wers mógłby stanowić odrębny komentarz ;]

P.S.
Co to f..o ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam mogę być sama, przyzwyczaiłam się ;) Ale do kina chętnie, lecz bez popcornu bo nie jadam w kinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
i nie kłam ,ze masz jakas kobiete-bo to bzdura!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry