Widok
jasne ze mozna zaprosic do kina i nie trzeba miec nadzianego goscia-
który stawia non stop i nie wiem co..
nie kazdego stac na to
maja tez zobowiazania wobec byłej rodziny..
no i fajnemu facetowi warto tez zrobic niespodzianke ....
mozna i do domu zaprosic
ja nie jestem jaskiniowcem------
.. kontekst całosci --mówi za siebie w tym przypadku
och jak ja znam takich evemenezerów--po co zaprosic gdzies?--szkoda kasy!
pan musi miec na internet,zeby romansowac z kilkoma naraz
u kazdej inna atrakcja i inna przystawka..
taki ktos korzysta ze wszystkich promocji wsieci!
moj były tez miał podejscie tego typu--po co ma płacic --zostawi u byłej zony!
jak ona moze nie chciec--to przeciez f..o?
który stawia non stop i nie wiem co..
nie kazdego stac na to
maja tez zobowiazania wobec byłej rodziny..
no i fajnemu facetowi warto tez zrobic niespodzianke ....
mozna i do domu zaprosic
ja nie jestem jaskiniowcem------
.. kontekst całosci --mówi za siebie w tym przypadku
och jak ja znam takich evemenezerów--po co zaprosic gdzies?--szkoda kasy!
pan musi miec na internet,zeby romansowac z kilkoma naraz
u kazdej inna atrakcja i inna przystawka..
taki ktos korzysta ze wszystkich promocji wsieci!
moj były tez miał podejscie tego typu--po co ma płacic --zostawi u byłej zony!
jak ona moze nie chciec--to przeciez f..o?
Niestety, ale to nie są moje poglądy - w takich czasach przyszło nam żyć.
To nie są oczekiwania mężczyzn, aby kobiety takie były.
To kobiety walczą z konkurencją, chcąc utrzymać się na rynku.
Która nie chce być ciągle sama, ta się dostosuje.
A może to kobiety coraz bardziej upodabniają się do mężczyzn?
Zapraszają do siebie, na kolację, by zwyczajnie sobie coś przelecieć.
Tylko faceci nie są tym zgorszeni i tyle.
Za to kobiety są zgorszone, niezależnie od tego kto jest drapieżnikiem a kto ofiarą:d
>prostytutki nie sa konkurencja kobiet
>sa wytworem potrzeb mezczyzn!
Tak sobie wmawiaj - wszystko to nasza wina:D
Może i mamy swoje potrzeby, ale gdyby kobiety w swej nikczemności nie chciały ich wykorzystać by wyłudzać pieniądze od tych nieszczęśników, to nie byłoby tematu.
Faceci w tym układzie są ofiarami!
Ofiarami biologii i podłych kobiet!
Takie jest moje zdanie i jego będę się trzymał:d
To nie są oczekiwania mężczyzn, aby kobiety takie były.
To kobiety walczą z konkurencją, chcąc utrzymać się na rynku.
Która nie chce być ciągle sama, ta się dostosuje.
A może to kobiety coraz bardziej upodabniają się do mężczyzn?
Zapraszają do siebie, na kolację, by zwyczajnie sobie coś przelecieć.
Tylko faceci nie są tym zgorszeni i tyle.
Za to kobiety są zgorszone, niezależnie od tego kto jest drapieżnikiem a kto ofiarą:d
>prostytutki nie sa konkurencja kobiet
>sa wytworem potrzeb mezczyzn!
Tak sobie wmawiaj - wszystko to nasza wina:D
Może i mamy swoje potrzeby, ale gdyby kobiety w swej nikczemności nie chciały ich wykorzystać by wyłudzać pieniądze od tych nieszczęśników, to nie byłoby tematu.
Faceci w tym układzie są ofiarami!
Ofiarami biologii i podłych kobiet!
Takie jest moje zdanie i jego będę się trzymał:d
juz pisalam --niektórym panom wydaje sie ,ze wystarczy aby spodnie mieli na t..
a kobieta samotna bedzie piiiszczec z zachwytu!
zrobi dobrze,da jesc,pic ,przenocuje...kawke,zaprosi do kina,
jeszcze ranki opatrzy
i kase pozyczy
na wieczne oddanie--
to jest wg nich--------- zaradnosc męska!
no to nasz forumowy restaurator jawi mis ie jak ksiaze teraz......
:(:(
a kobieta samotna bedzie piiiszczec z zachwytu!
zrobi dobrze,da jesc,pic ,przenocuje...kawke,zaprosi do kina,
jeszcze ranki opatrzy
i kase pozyczy
na wieczne oddanie--
to jest wg nich--------- zaradnosc męska!
no to nasz forumowy restaurator jawi mis ie jak ksiaze teraz......
:(:(
prostytutki nie sa konkurencja kobiet
sa wytworem potrzeb mezczyzn!
zreszta meskie p.sa wytworem potrzeb kobiet..jest ich tylko duzo m,niej i nie maja siedziby ogolnej
wyobraz sobie,ze niektórzy faceci wola zapłacic za seks niz zrobic sobie przyjemnosc i jeszcze wtarabanic sie do domu...na schabowy z winkiem
sami zas uracza obecnoscia swoja te uczte--i to jest wszystko czym potrafia sie podzielic z kobieta
nie wiem ,która forma jest gorsza?
sa wytworem potrzeb mezczyzn!
zreszta meskie p.sa wytworem potrzeb kobiet..jest ich tylko duzo m,niej i nie maja siedziby ogolnej
wyobraz sobie,ze niektórzy faceci wola zapłacic za seks niz zrobic sobie przyjemnosc i jeszcze wtarabanic sie do domu...na schabowy z winkiem
sami zas uracza obecnoscia swoja te uczte--i to jest wszystko czym potrafia sie podzielic z kobieta
nie wiem ,która forma jest gorsza?
Rzeczywiście, dziwak z tego 2pac'a.
Przecież korzystanie z dziwek jest upokarzające dla faceta.
I stawia go w nieciekawym świetle - jako nieudacznika i wszystko co najgorsze.
Przecież tyle kobiet chętnych wokoło.
Takich co chętne, co własnym lokum dysponują i jeszcze obiad ugotują.
Kim trzeba być, by za to płacić?
Trochę też mnie dziwi reakcja kobiet, że nie zwalczają tej nieuczciwej konkurencji;)
Przecież korzystanie z dziwek jest upokarzające dla faceta.
I stawia go w nieciekawym świetle - jako nieudacznika i wszystko co najgorsze.
Przecież tyle kobiet chętnych wokoło.
Takich co chętne, co własnym lokum dysponują i jeszcze obiad ugotują.
Kim trzeba być, by za to płacić?
Trochę też mnie dziwi reakcja kobiet, że nie zwalczają tej nieuczciwej konkurencji;)