Widok

Dzis umre...

Nie chce mi sie zyc. Wszystko jest nie tak. Przyjdzie mi swieta tez spedzic samemu. Chociaz, wydaje mi sie, daleko mi do egoisty to jednak wyglada na to ze im bardziej sie staram tym gorzej wychodzi.
Dzis umre......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Kłapouchy jestes spalony u mnie i zadne tłumaczenia nic ci nie pomoga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasne ze mozna zaprosic do kina i nie trzeba miec nadzianego goscia-
który stawia non stop i nie wiem co..
nie kazdego stac na to
maja tez zobowiazania wobec byłej rodziny..

no i fajnemu facetowi warto tez zrobic niespodzianke ....

mozna i do domu zaprosic
ja nie jestem jaskiniowcem------

.. kontekst całosci --mówi za siebie w tym przypadku

och jak ja znam takich evemenezerów--po co zaprosic gdzies?--szkoda kasy!

pan musi miec na internet,zeby romansowac z kilkoma naraz
u kazdej inna atrakcja i inna przystawka..
taki ktos korzysta ze wszystkich promocji wsieci!

moj były tez miał podejscie tego typu--po co ma płacic --zostawi u byłej zony!
jak ona moze nie chciec--to przeciez f..o?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jak do kina , to i popcorn ? a potem się zobaczy ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety, ale to nie są moje poglądy - w takich czasach przyszło nam żyć.
To nie są oczekiwania mężczyzn, aby kobiety takie były.
To kobiety walczą z konkurencją, chcąc utrzymać się na rynku.
Która nie chce być ciągle sama, ta się dostosuje.
A może to kobiety coraz bardziej upodabniają się do mężczyzn?
Zapraszają do siebie, na kolację, by zwyczajnie sobie coś przelecieć.
Tylko faceci nie są tym zgorszeni i tyle.
Za to kobiety są zgorszone, niezależnie od tego kto jest drapieżnikiem a kto ofiarą:d

>prostytutki nie sa konkurencja kobiet
>sa wytworem potrzeb mezczyzn!

Tak sobie wmawiaj - wszystko to nasza wina:D
Może i mamy swoje potrzeby, ale gdyby kobiety w swej nikczemności nie chciały ich wykorzystać by wyłudzać pieniądze od tych nieszczęśników, to nie byłoby tematu.
Faceci w tym układzie są ofiarami!
Ofiarami biologii i podłych kobiet!

Takie jest moje zdanie i jego będę się trzymał:d
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmm, do kina ewentualnie mogłabym zaprosić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
juz pisalam --niektórym panom wydaje sie ,ze wystarczy aby spodnie mieli na t..
a kobieta samotna bedzie piiiszczec z zachwytu!
zrobi dobrze,da jesc,pic ,przenocuje...kawke,zaprosi do kina,
jeszcze ranki opatrzy
i kase pozyczy
na wieczne oddanie--
to jest wg nich--------- zaradnosc męska!

no to nasz forumowy restaurator jawi mis ie jak ksiaze teraz......

:(:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Isztar...takie to poglądy niektórzy mają,że aż trudno kulturę zachować;):D...masz rację,goniłabym takich "chętnych" aż by się kurzyło!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
musze napisac---juz ja bym cie pogoniła z mojego lokum
a obiadek dostałbyc w zade..k
tos sie obnazył z pogladami na ...zycie!
fu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
--jestem w szoku z powodu tej wypowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
prostytutki nie sa konkurencja kobiet
sa wytworem potrzeb mezczyzn!
zreszta meskie p.sa wytworem potrzeb kobiet..jest ich tylko duzo m,niej i nie maja siedziby ogolnej

wyobraz sobie,ze niektórzy faceci wola zapłacic za seks niz zrobic sobie przyjemnosc i jeszcze wtarabanic sie do domu...na schabowy z winkiem

sami zas uracza obecnoscia swoja te uczte--i to jest wszystko czym potrafia sie podzielic z kobieta
nie wiem ,która forma jest gorsza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kłapouchy!
ciekawa wypowiedz !

tak robisz--szukasz kobiet z lokum i mizdrzysz sie o obiadek po ...
???
rzeczywiscie to nie jest nieudacznictwo ze strony faceta!!!!!!!!!
to juz wnerwiajacy pan ,który do restauracji zaprasza jest mniejszym!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolejny ruch...cz teoretyk:) spędzający namiętnie czas w internecie.
Przestań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Rzeczywiście, dziwak z tego 2pac'a.
Przecież korzystanie z dziwek jest upokarzające dla faceta.
I stawia go w nieciekawym świetle - jako nieudacznika i wszystko co najgorsze.
Przecież tyle kobiet chętnych wokoło.
Takich co chętne, co własnym lokum dysponują i jeszcze obiad ugotują.
Kim trzeba być, by za to płacić?

Trochę też mnie dziwi reakcja kobiet, że nie zwalczają tej nieuczciwej konkurencji;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
~2pac
ale z dziwką?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale pomaga.
Nawet jak na krótki czas to jest szansa, że w tym czasie coś innego się może wydarzyć.
Chłop musi por......ać - życia nie oszukasz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spotkanie z dziwką :P - to placebo. ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znajdź sobie jakieś zajęcie...
Hobby, sport, wódeczka z ziomkami, a nawet spotkanie z dziwką.
To pomaga
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super, że się odezwałeś, może warto odzywać się częściej.Głowa do góry!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Forum są różni ludzie, może znajdzie się ktoś, kto będzie mógł pomóc w jakiś sposób, chociażby porozmawiać. Nie trać nadziei :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Moze macie racje ale nie mysle zeby wypowiadanie swoich smutkow kogos interesowalo.

A może jednak? Może warto napisać? Spróbuj.

P.S. Cieszę się, że się jednak odezwałeś :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry