Widok

Dzisiaj ostatni dzień w pracy :-)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Część Wszystkim!
Dzisiaj złożyłam swój ostatni podpis na liście obecności :-) Bardzo się postarałam :-) Sentymenty jednak mnie dopadły, bardzo boję się pożegnania, ale będę wyła ;-)
Coś się kończy i coś się zaczyna. Mam wielkie obawy związane z przeprowadzką, szukaniem pracy i tak daleko od RODZICÓW :-(
Będzie gorąca linia przez jakiś czas napewno. Zdam Wam później relację jak będzie to przebiegać "NOWE"

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzeni, będzie dobrze, nie martw się

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musi być dobrze i tak będzie, ale mam stracha :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@ch@ będzie dobrze zobaczysz

w razie czego masz nas
my ci zawsze pomożemy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz właśnie dzięki Wam jest mi łatwiej. Wiem, że w trójmieście są zajefajni ludzie :-) Do zobaczenia już w trójmieście :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia, a skąd jesteś?

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Bystrzycy Kłodzkiej z woj. dolnośląskiego :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, mniemam więc, że przeprowadzasz się do narzeczonego???:)))

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TAK!!!!! :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ładna przeprowadzka sie szykuje, jak by nie było z drugiego końca Polski :)
powodzenia!!!

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dokładnie będziesz mieszkać w którym z naszych trzech pięknych miast??:)))

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bedzie dobrze :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Bystrzycy Kłodzkiej... mam tam teraz rodzinkę :) byliśmy w zeszłym roku bardzo niedaleko u kuzynki mojego męża :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam tamtejsze strony, zwłaszcza moje ukochane Duszniki Zdrój;) Echhh, chcialabym tam zamieszkać na starość, można się zakochać w tamtejszych ludziach i klimacie;)

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więc też wiper znasz te rejony :-)
a zwiedzaliście cos?

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina a gdzie obecnie mieszkasz?

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
e tam, zwiedzaliśmy... w zeszłym roku to tam było sniegu po pachy :) w Bystrzycy byłam na zakupach, pojechaliśmy jeszcze do Polanicy i do Kłodzka
a rodzinka mojego męża mieszka w Międzygórzu i w Nowej Wsi-w życiu tyle sniegu nie widziałam ;)

aaa i byliśmy jeszcze w Czechach na zakupkach i obiadku :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@ch@ napisał(a):

> Mam wielkie obawy związane z
> przeprowadzką, szukaniem pracy (...)

A jakiej pracy będziesz szukać? Może będziemy dla Ciebie śledzić ewentualne oferty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam czegoś w księgowości, administracji bo takie doświadczenie już posiadam, ale w związku ze studiami marketing też mnie interesuje.

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@ch@ napisał(a):

> szukam czegoś w księgowości, administracji bo takie
> doświadczenie już posiadam, ale w związku ze studiami marketing
> też mnie interesuje.

W księgowości może być ciężko, ale ponieważ mój często przeczesuje takie ogłoszenia - dam znać (ale czy masz w tym doświadczenie, czy też zadowoli Cię praca fakturzystki lub "wklepywaczki" w biurze rachunkowym?). Administracja - wiadomo: szukasz w Biuletynie Informacji Publicznej (np. na stronach gdańskiej IS, U. Marszałkowskiego, Miejskiego, Wojewódzkiego są ogłoszenia o wolnych etatach).
Temat wakatów dla marketingowców jest mi nieznany.:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beann na początek wszystko mnie ciekawi bo muszę się gdzieś zaczepić, później ewentualnie będę się zastanawiać czy czegoś szukać :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, czy dobrze celuję: ostatnio pracowałaś w skarbówce? Jeśli tak, to jest wolny etat w US Sopot (pdof) i ze trzy etaty w III US Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki beann :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj, czy coś tu znajdziesz dla siebie:
http://www.epuls.praca.gov.pl/index.php?setRange=1&apl=gl&woj=22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@chn@ jak tam po przeprowadzce ochłonełaś, napisz coś do nas:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć wszystkim :-)
Kajutko strasznie jestem przygnębiona. Rozstanie z rodzicami było strasznie smutne, chociaż wszyscy sobie obiecaliśmy, że nie będziemy płakać to ja niestety zaczełam pierwsza i już poszło. Wylałam wczoraj morze łez i myślę, że rodzice też. Prawie cała drogę wyłam ale to same mi łezki leciały. Dzisiaj już troszkę lepiej bo mamy z Łukaszem zajęcie, sprzątamy i szykujemy wszystko do remontu. Za tydzień mój brat przywiezie moje mebelki i resztę rzeczy. Wszystko będzie już tylko lepiej, tak myślę.

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasik przecież daleko nie wyjechałas jesteś w bliskim zasięgu powolutku dasz radę
wiesz co ja to troche jestem przyzwyczajona bo studia gdzuie indzie niz mieszkałam więc powiem ci wszędzie mi dobrze gdzie jesteśmy razem z mężem:)
tak samo na pewno będzie z wami zobaczysz a jak będziesz miała smutki to pisz:)

pozdrawiam

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Karolciu. Widzisz miałaś czas się przyzwyczaić, ja studiowałam zaocznie więc tylko w weekendy mnie nie bywało, musimy się wszyscy do nowej sytuacji przyzwyczaic a na to trzeba troszkę czasu. Pisać to ja napewno będę. Zaraz po remoncie tzn w przyszłym tygodniu zabieram się za poszukiwanie pracy, więc trzymajcie kciuki :-)
Karolcia dla mnie 600 km to duzo :-( ale będzie dobrze :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dasz radę...ja od września na obczyźnie i nie jest tak źle

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ale początek jak dla mnie jest bardzo ciężki :-(

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ah dla każdego początki są ciężkie:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

do góry