Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zniszczona kurtka ze skóry.Nie przyjmują reklamacji. wątek zamknięty Została zniszczona skórzana kurtka.Cena usługi 169 zł.Kurtka miała być...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

ZNISZCZONE WEŁNIANE PŁASZCZE wątek zamknięty Oddałam do prania chemicznego w pralni 5 a sec w DH Madison w Gdańsku dwa...
~niebezsilna_konsumentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Zniszczony garnitur wątek zamknięty Oddałem do pralni garnitur. następnego dnia go odebrałem i udałem się na...
~LST
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Zniszczona marynarka !!! wątek zamknięty Nie polecam tej pralni a wręcz przestrzegam !!!! Oddałam nowa marynarkę do...
~Angelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Zniszczona kurtka wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Po odbiorze kurtki zauważyłam w niej dwa uszkodzenia -...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Fatalna! wątek zamknięty Również oddałam trencz, renomowanej firmy, porządnie odszyty. Przy odbiorze...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Przestrzegam wszystkich przed ta pralnią! wątek zamknięty Dzisiaj odebrałam letni beżowy trencz i jestem załamana.Mało tego,że ma plamy...
~sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Zadowolona wątek zamknięty Ja narzekac nie mogę. Wszystko sprawnie, miło i bez problemu.
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

Pralnia w Madison wątek zamknięty Pralnia była dobra jak pracowały tu Panie z doświadczeniem. Teraz pracują...
~ddd
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2014

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!! C.H Madison wątek zamknięty oddałem nowo kupioną koszuję do wyprasoania, koszula 100% bawełny, po krótkim...
~robak
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2010

Zniszczona kurtka wątek zamknięty Niestety dołączyłem do grona klientów, którym ta pralnia zniszczyła wypraną...
~WOBON
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Pralnia kiedyś była dobra jak trzeba szybko wyczyścić coś prostego - kilka...
~były Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

Nie polecam pralni 5 sec wątek zamknięty Oddałam do czyszczenia 2 żakiety.Spytałam panią czy plamki tego typu co mam...
~była klientka pralni 5 sec
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

Brudna i zniszczona odzież wątek zamknięty Morena - Totalna porażka. Sukienka z satyny nie dość, że nie została wyprana...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Omijajcie szerokim łukiem wątek zamknięty Oddałem do czyszczenia kurtkę. 31.12.2012 chciałem ją odebrać. Niestety...
~jacek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Masakra nie polecam! wątek zamknięty Pani Justyna nie miła . Kurtka odebrana brudna, druga jak dawała cała czarna...
~R
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Nie polecam!!! zniszczony płaszcz wątek zamknięty Oddałam do wyczyszczenia płaszcz i kamizelkę. Obydwie rzeczy zniszczone....
~Zezulec
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Polecam - dotyczy filii w CH Morena (nie ma jej na liście) wątek zamknięty Odebrałam pięknie wyprany płaszcz. Usługa została wykonana szybko i fachowo.
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Nie polecam wątek zamknięty Do pralni oddałam płaszcz zimowy, aby go odświeżyć po kilku miesiącach gdy...
~anna
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

5 asec GALERIA BAŁTYCKA wątek zamknięty Nie wiem jak w innych punktach tej firmy, ale w Galerii Bałtyckiej byłam w...
~zadowolona
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

25

wątków

do góry