Widok

EKOBUD OS. Admiralskie

Czy jest ktoś kto rozważa zakup bądź kupił dom na Osiedlu Admiralskim w Baninie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak, jest i kupił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... czyli jednak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale, że co? Wystarczy wejść na stronę Eko budu i zobaczyć ile osób kupiło tam domów. Komentarze na tym forum są poniżej krytyki. Tylko jechanie po deweloperach i ludziach którzy mają inne zdanie od innych. Tak naprawdę jakby patrzeć to od żadnego dewelopera najlepiej nic nie kupować. Najlepiej kupić ziemię i samemu wybudować. Tylko , że na to trzeba mieć kasę i czas i owszem jakby człowiek mógł to by tak zrobił a jak nie ma to radzi sobie jak może. Za tą cenę to w Gdańsku i Gdyni nie kupi się takiego metrażu a jakość też ma wiele do życzenia. Pani się pytała to się odpowiada a nie komentuje tajemniczo i bez domówień
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
... czyli nie tylko jest i kupił, ale dodatkowo posiada w tej sprawie jakieś stanowisko ... nie mylić z garażowym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy juz zaczeliscie jakies prace remontowe ? Czy duzo usterek przy odbiorze mieszkania ? Na co zwracac uwage?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Małgosiu aktualnie trwają odbiory. Jeżeli jest Pani zainteresowana szerszymi informacjami to myślę, że trzeba poczekać. Pzt jeśli jest Pani szczerze zainteresowana to chętnie udzielę informacji poza tym forum i każdemu innemu poważnie zainteresowanemu z uwagi na zbytnie hejtowanie jakichkolwiek informacji w których nie mam ochoty uczestniczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogłabym prosić o kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupilismy blizniaka, narazie wszystko ok, zobaczymy, jak deweloper szybko usunie drobne usterki typu pekniecia naroznikow karton gipsow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Tak czytam te wszystkie posty (w innych wątkach też) i nie wiem w co wierzyć... Chce kupić dom na osiedlu Admiralskim, ale cały czas się waham. Czy rzeczywiście odpuścić sobie tego dewelopera? Wiem, że na forum nie zawsze wszystko jest prawdą, bo wpisy może zrobić każdy... Proszę o rzeczowe opinie na ten temat. Będę wdzięczny i z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

do góry