Odpowiadasz na:

Re: EKSPERTKI STREETCOM 4*****

wiecie tam trzeba bylo podac miasto w jakim sie mieszka wiec podejzewam ze znow warszawiacy beda mieli darmowa wodeczke :)

a pytanie bylo jakie wodki odrzucasz

wiecie tam trzeba bylo podac miasto w jakim sie mieszka wiec podejzewam ze znow warszawiacy beda mieli darmowa wodeczke :)

a pytanie bylo jakie wodki odrzucasz

zobacz wątek
16 lat temu
agaimisia

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry