Odpowiadasz na:

Re: EKSPERTKI STREETCOM 4*****

ja nie mam ptasiego leczka a uwielbiam je a właściwie uwielbiałam bo od czasu ciąży nie mam ochoty na nic slodkiego :) ale maz by sie ucieszyl

ja nie mam ptasiego leczka a uwielbiam je a właściwie uwielbiałam bo od czasu ciąży nie mam ochoty na nic slodkiego :) ale maz by sie ucieszyl

zobacz wątek
16 lat temu
asienkaj

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry