Widok

ELORI biżuteria ze stali chirurgicznej opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć,
Podoba mi się biżuteria na Elori.pl czytałam kiedyś artykuł o tej firmie o biżuterii ze stali chirurgicznej ogólnie. Zastanawiam się, czy warto kupić? Na stronie mi się ich oferta mega podoba nie ukrywam ;) Jak z jakością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elori mogę polecić :) Mają spory wybór i ceny mega niskie w porównaniu do jakości. Zarówno ja jak i córka sobie już coś z Elori kupiłyśmy. Ja wolę takie bardziej klasyczne modele, a córka preferuje celebrytki i np. ma świetny naszyjnik z czarnymi kryształkami, który sama od niej pożyczam. Myślę, że za tą kasę to się akurat mega opłaca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informację. Zamówiłam sobie od nich biżuterię i jestem bardzo zadowolona. Dużo osób pytało mnie skąd mam ten komplet więc myślę, że robi wrażenie :) Na pewno to nie jest moje ostatnie zamówienie, bo nie ukrywam.... lubię błyskotki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć, bo wybieram się na wesele w połowie września i szukałam czegoś bardziej wymyślnego. Mam klasyczną beżową sukienkę i chciałabym więcej błyskotek. Na Elori faktycznie atrakcyjne ceny i spory wybór. Chyba się skuszę. Nie dowiem się póki nie zaryzykuję :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też miałam biżuterię Elori na weselu i był szał. Szczególnie kolczyki Pearl Hearts się wszystkim podobały ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bardzo się spodobała cała kolekcja Elori Jewellery z literkami. Zarówno dla siebie, jak i dla mojej siostry kupiłam naszyjniki z literkami. Ona ma z moim inicjałem, a ja z jej. Jesteśmy bliźniaczkami i między nami jest taka więź specyficzna, dlatego gdy nie mnie obok mnei mojej siostry czuję, że wraz z inicjałem jej imienia w jakiś symboliczny sposób czuję jej obecność. Ania twierdzi, że też tak ma. W każdym razie literkowa kolekcja biżuterii Elori super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I love Elori Jewellery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne promocje i generalnie niskie ceny są w sklepie internetowym Elori. Czy oni mają sklep stacjonarny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Złotej 59 w Warszawie, ale może lepiej tam zadzwoń czy faktycznie :) Ja zawsze zamawiam przez internet, nie po drodze mi z Kutna do Warszawy, jak mam tanią wysyłkę z Elori ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam online, ale szybciutko mi wysłali paczkę. We wtorek zamówiłam rano koło 9.00 to w środę miałam już u siebie. Lubię taką szybką realizację zamówień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja droga to ja jestem lepsza. Zamówiłam pół godziny temu, a właśnie doszedł mi mail, że paczka wysłana :D Idealnie bo będę mieć na weekend nowe biżu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię tą biżuterię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też :) Poczekałam sobie na Black Friday i zamówiłam już biżuterię dla siebie i wszystkich kobiet w mojej rodzinie na Święta :) Na pewno będą zadowolone bo mamy ten sam gust. Lubimy błyskotki takie delikatne, a te wzory z Elori są właśnie subtelne. Nie lubię wydawać dużo pieniędzy na biżuterię, a stal chirurgiczna jest jedyną, która mnie nie uczula.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przespałam Black Friday, ale załapałam się teraz na promocję świąteczną więc na pewno coś ładnego sobie kupię. W końcu byłam grzeczna w tym roku :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zawsze zasługujemy na najlepsze prezenty :) Ja też sobie coś z Elori kupiłam na Mikołaja. Mimo, że zamówiłam w piątek to zdążylli wysłać i dzisiaj mi przyszła paczuszka. Jestem w szoku, że oni tak ładnie pakują te paczki i każda jedna biżuteria ma swoje etui. Za te pieniądze byłam przygotowana bardziej, na jakiś woreczek foliowy, a tu mega miłe zaskoczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysł fajny ogólnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Elori.pl zamówiłam prezent dla siebie (to zawsze miłe sprawić sobie samej prezent), a także teściowej i mojej mamie. Każda dostanie pod choinkę kolczyki, naszyjnik i bransoletkę. Myślę, że ceny są bardzo atrakcyjne szczególnie, że do każdej biżuterii jest osobne etui i jest ona wykonana bardzo estetycznie i nie da się poznać, że jest to stal chirurgiczna, a nie np. złoto czy srebro. Super, na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlaśnie byłam w szoku, że przy tak niskiej cenie za biżuterię wszystko jest tak pięknie zapakowane. Również lubię ten sklep mam kilka rzeczy od nich. Ja jestem alergikiem w części biżuterii chodzić nie mogę, a Elori mnie nie uczula. Stal chirurgiczna jest dla mnie bezpieczna widocznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakość mają bardzo dobrą, cena też nie jest jakaś super wysoka, ogólnie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem pewna czy dokładnie z tej firmy ale sama posiadam wiele biżuterii ze stali nierdzewnej i bardzo sobie chwalę. Co ważniejsze nie uczula, a jak zgubiłam kolczyk za 20 zł. nie było aż tak żal jak gdyby to był złoty, a i tak różnicy nie widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam tak samo :D Zgubiłam nie raz jakieś cudeńko z Apartu i później płakałam, że tyle kasy i nie mam. Biżuterię z Elori znam doskonale, miałam nawet kolczyki z tej firmy na swoim ślubie :) Bardzo ładne i efektowne. Myślę, że każda dziewczyna, która lubi ładną biżuterię powinna sprawdzić ich ofertę. Ceny dla ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na każdą imprezę - wesele, sylwester czy randkę zakładam biżuterię z Elori. Dla mnie super fajna i przy tym modowa biżuteria. Nie drogo, elegancko i w trendach. To co tygryski lubią najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie tak sobie zakładać wątek i pisać sam ze sobą :D chyba ze to jakieś boty zaśmiecają forum. Ogólnie- reklama meeega słaba, odechciało mi się jakiejkolwiek biżuterii po przeczytaniu tych wypocin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam jestes bot :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry