Widok

ENDOKRYNOLOG

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
przepraszam ze znowu zawracam glowe ale od stycznia chce sie powaznie zabrac za zrobienie porzadkow z moim zdrowiem a wiec po sprawdzeniu wiadomosci prosze o opinie na temat Janiny Ratnickiej przejrzalam internet i opinie sa rozne czesc pozytywnych czesc negatywnych jesli nie chcecie pisac na forum to prosze o wiadomosc na e-mail w profilu wizyty u tej pani sa dosc drogie i nie chcialabym niepotrzebnie wydac kasy:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu ja juz ci powtarzałam dziesiatki tysiecy razy
Nie jest tania ale dobra specjalistka
Ja do niej chodzę


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podniose moze ktos sie dopisze:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też szukam dobrego endokrynologa. niestety nie mam zielonego pojęcia do jakiego się wybrac. ile jest osob tyle opinii. w ogole jaka jest cena wizyty np u dr Ratnickiej? czy cena jest wysoka to mi nic nie mówi bo wiadomo, ze cena to pojecie wzgledne i wszystko zalezy od zasobnosci portfela. ostatnio bylam u endokrynologa ale na drugim koncu polski ktory bral 50zł lącznie z usg i innymi badaniami. a jak to sie ma do cen w trojmiescie? bylabym wdzięczna za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za I wizyte 150 zl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry