Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kiedyś było biedniej ale przyjaźniej dla pacjenta Bardzo mieszane odczucia. Pacjentka przychodni od wielu, wielu lat,...
~Józefina
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2019

Polecam lekarzy za dobrane leczenie lub poradę W przychodni pracuje dużo lekarzy chorób wewnętrznych oraz rodzinnych....
~Stała pacjentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 września 2019

Gdańsk ul. Górskiego 1 badanie krwi i moczu Robiłem kilka badań krwi i moczu, otrzymałem informację, że wszystkie badanie...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Śliwarska! jak tak można? Byłem dziś u tej osoby. Dramat. dolegliwości związane z biegunką męczą mnie...
~CHORY
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2019

dot.wizyty lekarskiej Witam przyszłych pacjentów tej placówki. Chciałabym uprzedzić przed wizytą u...
~Ala Trzebiatowska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2019

Infolinia wątek zamknięty Masakrycznie długi czas oczekiwania na połączenie z rejestracją, nie ma...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2018

Książka sanepidowska wątek zamknięty Nie polecam tej opcji czekalam długo na orzecznika i gdy wkoncu miała być...
~Katarzyna
1

dodano: 16 października 2018

Ogólnie zadowolona ale z położnej nie wątek zamknięty Ogólnie bardzo sobie chwalę przychodnię, laboratoria i szkołę rodzenia. I...
~Ola
-

dodano: 4 września 2018

Polecam wątek zamknięty Już nie mam problemu z umówieniem się przez telefon, można zapisywać się do...
~Hania
-

dodano: 23 lipca 2018

Nie polecam, termin zabiegu przekładany dwukrotni wątek zamknięty Umówiłem się na zabieg kolonoskopii( po długim wyczekiwaniu w rejestracji...
~Anatol
2

dodano: 9 maja 2016

dr. Bobeł wątek zamknięty Dzisiaj byłam u dortor B.. i zostałam okropnie potraktowana. Pani była...
~magda
2

dodano: 3 lutego 2011

30 min na linii w oczekiwaniu na rejestratorkę wątek zamknięty Po połączeniu się z ETER-MEDEM czekałam dziś dokładnie 27 minut na połączenie...
~k.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2017

Wstyd! wątek zamknięty Telefoniczne umawianie sie na wizyte do zwyklego lekarza lub aby otrzymac...
~Zbulwersowany pacjent
2

dodano: 16 czerwca 2017

Stały pacjent wątek zamknięty Super przychodnia!!!!! Trzymajcie tak dalej !
~Stały pacjent
-

dodano: 14 czerwca 2017

Tragedia!! wątek zamknięty Budynek jak i wystrój sugerują XIX wiek jednak to jedyne plusy tego miejsca....
~Paulina
1

dodano: 8 maja 2017

Umawianie dzieci chorych i zdrowych w tym samym terminie wątek zamknięty Idąc pierwszy raz na wizyte dzieci zdrowych jak wychodziłam zobaczyłam chore...
~Alina
2

dodano: 14 lipca 2016

NIE DOWIARY!!! wątek zamknięty dr.Pasalska-Niewęgłowska ma okropne podejście do dzieci chorych, krzyczy i...
~rozczarowana
5

dodano: 15 marca 2011

Wizyta w przychodni. wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczony wizytą i jakością obsługi. Personel młody i...
~Dawid Kopala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2016

Centrum Zdrowia Żabi Kruk 10. wątek zamknięty Dość nowy, zadbany obiekt. Personel miły, sprawia dobre wrażenie i chęć...
~Paweł Koziara
-

dodano: 7 listopada 2016

Opinia wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta w waszej placówce. Wrażenie pozytywne. Bardzo miłe Panie...
~Daria Wędzina
-

dodano: 7 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

59

wątków

do góry