Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - opinia wątek zamknięty nie polecam! Kolejna przychodnia, ktora udaje, ze pracuje. Od 3 tygodni...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra przychodnia, krótko czeka się na infolinii, także możliwa...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Polecam lekarzy za dobrane leczenie lub poradę wątek zamknięty W przychodni pracuje dużo lekarzy chorób wewnętrznych oraz rodzinnych....
~Stała pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Ogólnie zadowolona ale z położnej nie wątek zamknięty Ogólnie bardzo sobie chwalę przychodnię, laboratoria i szkołę rodzenia. I...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Polecam wątek zamknięty Już nie mam problemu z umówieniem się przez telefon, można zapisywać się do...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Stały pacjent wątek zamknięty Super przychodnia!!!!! Trzymajcie tak dalej !
~Stały pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Wizyta w przychodni. wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczony wizytą i jakością obsługi. Personel młody i...
~Dawid Kopala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Centrum Zdrowia Żabi Kruk 10. wątek zamknięty Dość nowy, zadbany obiekt. Personel miły, sprawia dobre wrażenie i chęć...
~Paweł Koziara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Opinia wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta w waszej placówce. Wrażenie pozytywne. Bardzo miłe Panie...
~Daria Wędzina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Centrum zdrowa OPINIA wątek zamknięty Jestem stałym klientem, od lat trzymacie ten sam ( wysoki ) poziom obsługi...
~Jarosław Markiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Stały klient wątek zamknięty Jestem w pełni zadowolonym stałym klientem. Jakość usług zawsze na najwyższym...
~Adrian Wodzień
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Stomatolog. wątek zamknięty Szybki termin wizyty, miła Pani obsłużyła mnie telefonicznie. Stomatolog...
~Martyna Kusibab
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Ja jestem zdowolona wątek zamknięty Każdy ma prawo do swojego zdania, jednak nie rozumiem poniższych opinii. Ja i...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Naprawde wątek zamknięty Wspaniali pediatrzy, a szczególnie pani dr. Komorowska, Gawlik-Kuklinska i...
~A.P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Tomokomputer (tomografia) na Jaskółczej w Gdańsku w ENTER-MED wątek zamknięty Witam! czy ktoś może mi powiedzieć coś o tomografii komputerowej na...
~Kalina
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

Dr. Bobel wątek zamknięty Witam wszystkich.Leczę się u Pani Doktor 1.5 roku uprzejma. Poprostu lekarz...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Pani praktykantka wątek zamknięty Witam, mam pytanie. Jak się nazywa pani, która we wtorek (6.12) miała...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

Rejestracja super!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy pań w rejestracji. Z usług przychodni...
~basia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

POLECAM!! pediatre wątek zamknięty polecam dla dzieci dr Komorowska bardzo miła i sympatyczna pani, ma dobre...
~Marzena
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

pochwala wątek zamknięty budynek z zewnatrz straszy wygladem, zamiast w srodku mile...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

31

wątków

do góry