Miejsce naprawdę przyjazne małym dzieciom.Organizowane są bardzo różne zajęcia rozwojowe,w tym język angielski, rytmika, gimnastyka, ale także dogoterapia, teatrzyki i inne interesujące wydarzenia.Codziennie praktycznie dzieje się coś ciekawego, chociażby organizowane kuchcikowo, dzień kredki, kropki, rogala, babci, dziadka i wiele innych. Najważniejsze jednak dla mnie z perspektywy rodzica jest to, że wiem, że córka ma tutaj najlepszą opiekę. Mam porównanie do innego żłobka zorganizowanego w mieszkaniu-to była zwykła przechowalnia dzieci...tutaj zupełnie inaczej.Dzieci codziennie chodzą na spacery, wiem, że tak jest bo widzę to z okna w pracy. Córka chętnie chodzi do żłobka i nie może się wprost doczekać spotkania z ciocią Kasią, Grażyną i dziećmi. Bardzo często otrzymujemy także zdjęcia i filmy ze wspólnych zabaw dzieci. Z czystym sumieniem polecam to miejsce:)) Sądzę, że i tak czegoś zapomniałam bo tak wiele tu się dzieje.A i samo miejsce, sale duże, przestronne wnętrza.Po prostu idealnie:)

Mama małej Agatki