Widok

Egzaminatorzy

PORD Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Jestem zaskoczona zachowaniem egzaminatorów - panuje przekonanie, że to "wredni i mściwi ludzie",którzy nic innego nie robią jak tylko czekają żeby cie oblać.Jednak w trakcie mojej teorii i praktyki, a także kiedy czekałam patrząc jak zdają inni bardzo spodobało mi się ich podejście do zdających- są wyrozumiali, pomagają opanować stres a nawet dają cenne wskazówki.Wystarczy słuchać, co oni mówią i nie traktować ich jak "przeciwników"! Szczególnie sympatyczny jest p.J.Napiórkowski. Polecam egzaminatorów PORDu-profesjonalni zarówno od str praktycznej jak i psychologicznej
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 47
straszny d*pek , mialam z nim egz ostatnio i przez tego rąb... wasacza oblalam.
najpierw na placu warknal na mnie przez okno , ze za wolno jade po rekawie - chcialabym przypomniec iz to zadanie nalezy wykonac poprawnie, a zeby tak bylo lepiej jechac wolniej, potem wyjechalismy na miasto no i sie zaczelo...
kazal mi zawrocic zaraz po wyjezdzie z pordu, zglupialam... wiec stwierdzilam,ze lepiej nie wykonac polecenia niz to schrzanic i pojechalam w lewo-oczywiscie uslyszalam nie mily komentarz typu 'co to mialo byc itp'
potem czepial sie , ze niby zle wymijam wozek inwalidzki...
jechalam juz ponad 35 min i mielismy rzekomo wracac do pordu po uprzednim zaparkowaniu, tylko tu maly szczegol... kazal mi zaparkowac w miejscu gdzie postawiony byl ZAKAZ WJAZDU widac bardzo lubi ten znak, bo nie jestem pierwsza jak sie dowiedzialam , ktora nie zdala u niego przy takiej sytuacji.
co za... widzial ze 3 raz zdaje i oczywiscie od poczatku mu zalezalo na tym zeby mnie uwalic... masakra ... mam nadzieje, ze wiecej go nie spotkam.
dostalam tylko propozycje od pan z biura mojej szkoly jazdy aby napisac na niego skarge po zdaniu egzaminu... i w sumie to jest chyba dobre rozwiazanie .
ps. zauwazyliscie , ze siedzac i czekajac na wywolanie przed nami malo kto wychodzi kto by zdal? czy to nie przesada? 3 razy tam czekalam i moze przez ten czas zauwazylam 5 os ktore zdaly...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam pytanie, czy zdawał ktoś może u Henryka Ch. ? facet w okularach, ok 60 lat. Straszny gbur, chciałabym się dowiedzieć, czy tylko ja mam o nim takie zdanie...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja zdałam właśnie u pani Katarzyny Lemke. Spokojna, rzeczowa, jasne komendy, coś tam odpowiadała jak coś mówiłam, nie tak jak inni :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Miałam przyjemność mieć jeden z wielu moich egzaminów z panem Marciniakiem. Nie wydawał się zbyt towarzyski ;) ale kiedy już na mieście zamieniliśmy się miejscami okazał się być przesympatycznym człowiekiem. Pożartował, doradził co poprawić. Naprawdę super. Podczas egzaminu zachowywał się bez zarzutu. Bardzo miło wspominam pomimo, że był to egzamin nie zaliczony.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Podzielam opinię dotyczącą pani Katarzyny- spokojna, opanowana, rzeczowa. Życzyłabym sobie i innym, aby wszyscy egzaminatorzy byli tacy, jak p. Katzrzyna;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pani Kasia jest nie tylko rzeczowa, ale również bardzo ładna;) Pozdrowienia dla niej!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
A może zdawałaś u innego Pana egzaminotora? podaj właściwe nazwisko!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja natomiast mialem we wtorek egzamin z Panią Katrzyną Lemke i nie zdalem niestety ale nie przez Egzaminatorke tylko przez wlasna glupotei wlasnie nie powiedziala wysiadaj i koniec tylko wytulumaczyla mi jak i oo co chodzi zebym wiedzial na przyszlosc ;) niedlugo drugi egzamin i mam nadzieje ze traie na taka osobe jak Pani Kasia ;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się, że pan egzaminator Jacek Napiórkowski jest bardzo dobrym pracownikiem PORDu :). Wszystko po kolei jeszcze raz wytłumaczył, trzy razy pytał się czy zasady egzaminu są dla mnie jasne i z dużym wyprzedzeniem wydawał polecenia. Jestem wdzięczna, że udało mi się za kolejnym podejściem trafić właśnie na tego egzaminatora. Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis Miałem drugi egzamin i prowadził Go pan. J. Napiórkowski.
Powiem Tyle Naprawde wspaniały człowiek- egzamin zdany.
Zycze abscie trafili na niego.

Pozdrawiam Pana
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7
Co prawda nie zdałam za pierwszym podejściem z własnej głupoty, jeden głupi błąd, ale polecam p. Arka B. Super egzaminator, przesympatyczny, nie komentował, nie czepiał się, tylko wydawał komendy. Oczywiście w którymś tam momencie chwycił kierownicę i przerwaliśmy jazdę, no ale to już było z mojej winy. Ogólnie - polecam, i teraz będę miała nadzieję, że może, a nuż, znowu na niego trafię przy kolejnym podejściu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Drobiazgowi to oni są dla cielaków, którzy jeszcze trochę muszą poćwiczyć. Jak ktoś ogarnia, to są przychylni, jak nie, to się czepiają pierdół, bo muszą mieć podstawę, by cielaka nie wypuszczać na ulicę. Ka pe wu? A gdy po egzaminie był normalny, bo już mógł być normalny, to dla ciebie jest szok i cię mdli. A później się wszyscy dziwią, że są oschli i sztywni.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 35
MIałam NIEprzyjemność zdawać u pana Jarosława K. NIe wspominam tego zbyt dobrze. Strasznie drobiazgowy. Nie życzę zdawania u tego pana. A jak już po powrocie do PORD-u, stał się nagle tak miłym człowiekiem, że aż mdliło. I jaki on dobrzy nie był... Po prostu żal...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja zdawałam za pierwszym razem u egzaminatora o nazwisku Marciniak. Wyjątkowo niesympatyczny typ. Nikomu nie polecam jazdy z tym panem.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 10
Czy kogoś egzaminował Tomasz Klask? Moje wspomnienia z przebiegu egzaminu są okropne, pomimo ze zdałam i to za pierwszym razem.
Egzaminator łagodnie ujmując był wyjątkowo arogancki i te 50 minut to był dla mnie horror.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1
Boję się napisać o Panie Jacku coś dobrego, bo ktoś to zauważy, albo on sam i może jakieś głupie "przemyślanki" będą. Ale egzamin oceniam z nim na 5.5. Dobrze mi się z nim jeździło- no i zdałem za pierwszym razem, jest dość młody i nie czułem stresu. Pewnie go tam w PORDZIE po tych dobrych komentarzach ubiją, ale prawda jest taka.

Oby więcej młodych egzaminatorów w PORD!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
niestety ostatnio mnie jawiódł i czepiał się strasznie, widocznie mniał zły dzień, przecież swoim jeździ się lepiejdlaczego tego nie rozumieją
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja zdałem za pierwszym razem. zero błędów ale jedna uwaga: ZA WOLNO. nie mam zastrzeżeń do niego. egzamin miałem 21,04,11 o godz 16,30. puntem nr 9 jeździłem tylko 35 min. trzeba pamiętać że on też kiedyś zdawał taki egzamin i z tą myślą wsiadać za kierownice.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam się Pan J.Napiórkowski jest super bardzo miło się z nim rozmawiało jest przeciwieństwem stereotypu ! życzę wam żebyście na Niego trafili bardzo miły, kulturalny i na luzie podchodzi do zdających ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pan J. Napiórkowski jest dość rzeczowy na egzaminie,ale bardzo nerwowy; wpływa stresująco na egzaminie, wszystkie działania komentuje i nie znosi gdy ma się inne zdanie niż on. Egzamin z nim jest baardzo cięzki.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 24

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry