Eko Spichlerz

Zdrowa żywność

Gdańsk, Bernarda Chrzanowskiego 38A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - ocena Duży, nawet bardzo duży i do tego dobrze zaopatrzony eko sklep - jest chyba...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Sylwia - ocena sklep jest super, asortyment rewelacja, bardzo chętnie chodzę do tego sklepu....
~Sylwia
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 listopada 2023

Gabrysia - opinia wątek zamknięty Wrażenie ogólne bardzo dobre. Ceny,jak to, za zdrowa żywność-odpowiednie. W...
~Gabrysia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep eko w trójmieście. Duży wybór, kompetentna obsługa. Jest super.
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Zdrowy zawrót głowy wątek zamknięty Powierzchnia sklepu robi wrażenie. Największy, w jakim byłam w Trójmieście....
~Zuza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Jestem zakochana w tym sklepie wątek zamknięty Właśnie kupiłam mąkę orkiszową bio za 9zł za kg i do tego zmieloną na świeżo...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Bardzo fajny sklep wątek zamknięty Trafilam do sklepu z polecenia i faktycznie bylam bardzo zadowolona. Duza...
~Za
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Fantastyczna obsługa i bardzo dobre naturalne produkty wątek zamknięty Od jakiegoś czasu kupuję w sklepie kosmetyki do włosów serii: z przepisów...
~Ania z Warszawy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Zdrowa żywność wątek zamknięty Sklep wydaje się największym jaki znam. Do tego widać, że tworzony z dużym...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

Dobre miejsce wątek zamknięty Warto tu kupować (korzystne ceny), poza tym to miejsce stworzone przez...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Byłam, kupiłam. Duży wybór produktów, samoobsługa. Ceny konkurencyjne jak na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry