Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Omijać! wątek zamknięty No niestety jeśli ktoś w tej restauracji po raz pierwszy spotkał się z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

Sylewster-żenua wątek zamknięty W zeszłym roku byliśmy tam dość dużą grupą na imprezie sylwestrowej. Niestety...
~ness
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

After Party wątek zamknięty Cudowne after party polecam wszystkich ktorzy koncza sie bawic przed 4 w...
~Marces
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 września 2008

gringos - opinia wątek zamknięty ...ale "afterki" mieli kurde fajne;)
~gringos
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

polecam! wątek zamknięty bardzo smaczne jedzenie!na przystawkę szczególnie polecam kukurydziane...
~fanka meksykanka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2008

daleko tej restauracji od meksyku wątek zamknięty najlepsze smakowo i jakosciowo to to na pewno nie bylo. salata krojona i...
~mozejko
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

Sobotnia kolacja :( wątek zamknięty Wybraliśmy się to restauracji z mężem zachęceni wyglądem strony internetowej...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 czerwca 2008

To miejsce zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Procz przyjemnego wystroju ta restauracja to totalna p.... Jedzenie jest...
~martinez
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lutego 2008

To nie jest lokal gdzi chcecie zjeść, THIS IS NOT A PLACE THAT YOU WOULD LIKE TO EAT !!! wątek zamknięty W skrócie. Kelnerowi się spieszyło mimo że miał tylko 2 stoliki, w rezultacie...
~Nieznajomy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

Miejsce z klimatem w Sopocie :))) wątek zamknięty Bardzo fajny lokal,bardzo dobra obsługa,ceny według mnie jak najbardziej...
~Fazi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

Wygrana! wątek zamknięty Wygrałam obiad lub kolację dla dwojga. Dzisiaj postanowiliśmy ją razem z...
~Anita
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 listopada 2007

KIEPSKO wątek zamknięty Kelnerka miła, ale znajomość jęz. angielskiego mizerna. Ponieważ lokal jest...
~Pamela
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

Gabe - opinia wątek zamknięty Nie dość, że spóźnili się z otwarciem, to jeszcze na posiłek czekałam pół...
~Gabe
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 lipca 2007

może i zjeść się da, ale obsługa? - porażka wątek zamknięty obsługa, nie ma pojęcia o pracy i o daniach - masakra jedzenie da się zjeść,...
~olo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 lipca 2007

A mi sie podoba ich stronka www :) wątek zamknięty Na początku przeraziłam się, że skoro mają taką stronke to ceny będą także...
~Dominika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 czerwca 2007

sympatycznie wątek zamknięty Wybraliśmy się do El chico ponieważ w pewnym konkursie udało mi się wygrać...
~somka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 maja 2007

mexicana:) wątek zamknięty ja byłam tam w weekend, i ogólnie podobało mi się:) jedzenie smaczne - w...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 maja 2007

Meksyk to tylko tutaj :) wątek zamknięty Witam. Nowa knajpka z bardzo orginalnym wnętrzem. Bardzo miła i...
~VDRIFT
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Meksykańkie nieporozumienie wątek zamknięty Jedzenie do przyjęcia,natomiast obsługa poniżej krytyki.Drugie danie...
~Hanna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry