Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - ocena Najwspanialsze przedszkole pod słońcem !!! Polecam z całego serca. Mój syn...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Magdalena - opinia wątek zamknięty Moj syn chodzi do przedszkola Elefun, jestem bardzo zadowolona z opieki,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Ale.wrzosek@gmail.com - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce dla dzieci. Bardzo serdecznie polecam.Organizacja urodzinek...
~Ale.wrzosek@gmail.com
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Gorąco polecam salę Zabaw Elefun ! Piękne, świeżo wyremontowane wnętrze :)...
~Marlena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

Urodziny wątek zamknięty Urodziny. Byłam dziś na urodzinach i to były najgorsze jakie widziałam...
~Ewka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Niebezpieczna dla dzieci wątek zamknięty Na sali Elefun na Pogórzu byliśmy kilkakrotnie. Niestety z każdą wizytą jest...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Sala zabaw Elefun wątek zamknięty organizowałam ostatnio urodziny w elefunie na witawie. jestem bardzo...
justyna06
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

urodziny na 5! wątek zamknięty Dziękujemy za super urodziny synka. Pani prowadząca spisała sie na medal-...
~ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Ulubione miejsce zabaw mojego dziecka wątek zamknięty Z córką zwiedziłam już chyba wszystkie trójmiejskie sale zabaw, szukając...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

halloween wątek zamknięty gorąco polecam, dzisiaj wraz z synkiem byłam na balu halloweenowym dla dzieci...
~mamakuby
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 listopada 2014

bardzo fajne miejsce wątek zamknięty jestem oczarowana miejscem. Kolorowo, przestrzennie, czysto, dużo fajnych...
~monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

Polecam wątek zamknięty Wyprawiliśmy 5-te urodziny syna, były to urodziny z robotami. Polecam...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Urodziny SPA wątek zamknięty Zorganizowaliśmy córce 10-te urodziny w temacie SPA - super sprawa,...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Przesympatycznie wątek zamknięty W Elfunie zorganizowaliśmy 4-te urodziny syna. Jesteśmy oczarowani miejscem -...
~mola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Fajnie ale bywało lepiej wątek zamknięty Elafun jest naprawdę fajnym miejscem dla dzieci, ale byłam tam ostatnio i...
~Franka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Brudno!!! wątek zamknięty Strasznie maja tam brudno, moje dziecko wychodzilo z czarnymi raczkami i...
~Matka z Corka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Panie przedszkolanki prawdy i mity - opinie wątek zamknięty jakie macie doświadczenia z paniami przedszkolankami. mam obawy przed...
florida
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Najlepsze urodziny dla dziecka wątek zamknięty Moja córka obchodziła w elefunie swoje 4 urodziny i była to wspaniała zabawa...
~Jadźka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2012

Brudno:((((( wątek zamknięty Mam nadzieję,że w nowym pomieszczeniu będzie czysto,bo w obecnym jest...
~Gumiś
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

Opieka wątek zamknięty Miejsce dla zabaw ok, ale panie obsługujące bardzo niemiłe i niemające...
~alex
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

45

wątków

do góry