Elephant Club nad Motławą

Restauracje Puby

Gdańsk, Długie Pobrzeże 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Żenada wątek zamknięty Lokal w atrakcyjnym miejscu obsługa poniżej przeciętnej uznawani tylko...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

...tragedia.. wątek zamknięty Nie kompetentna obsługa. Dania zimne. To co zamówione nie zjedzone
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

...tragedia... wątek zamknięty ... Zdecydowanie nie polecam - jedzenie niesmaczne i tłuste. Obsługa...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Znakomicie!!! wątek zamknięty Restaracja nie wielka ale za to mila obsługa ktora interesuje sie klientem...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

swietne koktajle, orzezwiajace, idealnie zrobione wątek zamknięty Trafilismy do miejsca z dobra nuta orzezwienia. Koktajle, ktore sa w ofercie...
~Weronika i Igor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa,bardzo smaczne i pieknie podade w milej...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Nieudana kolacja walentynkowa wątek zamknięty Wraz z moim chłopakiem zarezerwowalismy stolik w tej restauracji na wieczór...
~gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Zawiedziony wątek zamknięty Byliśmy z dziećmi i rodziną na obiedzie. Obsługa miła, pozytywnie nas...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Aga - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i smaczne jedzonko, miejsce warte polecenia
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

dorsz mi smakował ale obsługa do bani ... wątek zamknięty dorsz był w miarę smaczny , ziemniaki twardawe, czas czekania 30 minut co...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

kuchnia do bani wątek zamknięty w tym tyg odwiedziłem tą restauracje 2 razy. Z pierwszej wizyty byłem jak...
~pasibrzuch
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Najlepsza restauracja znajdująca sie nad Motławą ;) wątek zamknięty Przepyszne jedzenie,przemiła obsługa .Naprawdę polecam ; )
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Osoba odpowiedzialna w tej restauracji za personel jest chyba ślepa! wątek zamknięty Chciałam się wybrać z chłopakiem do restauracji. Na Długiej zawsze jest...
~ja
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

dobre jedzenie za dobrą cene wątek zamknięty jedzenie bardzo do0bre, ceny przystepne. menu nie skomplikowane. polecam...
~P.K
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

Pieniądze wyrzucone w błoto wątek zamknięty Jakość obsługi całkiem niezła, pomijając fakt, że nikt z obsługi nie zna...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

to naprawde restautracyjka wątek zamknięty i to w ironicznym wymiarze tego slowa, bo na miano restauracji nie zasluguje....
~milena laszkowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

dobre jedzenie w przystępnej cenie wątek zamknięty W ostatni weekend odwiedziłem ze znajomymi tą restaurację i zostałem bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Dno wątek zamknięty Kelnerki to chyba za kare tam pracują. Panuje tam niemiła atmosfera w dodatku...
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

totlna żenada wątek zamknięty Obsługa najgorsza jaką w życiu widziałam. Pani kelnerka nie znała...
~tigrapigra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2010

Ceny podane w internecie niezgodne z tymi w karcie dań. wątek zamknięty Bukiet surówek: trochę wiórków pekinki, trochę bialej kapusty, dwa plastry...
~prawniczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

25

wątków

do góry