Elixir

Medycyna estetyczna

Gdynia, Świętojańska 41/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca klinikę elixir ! Miała tą ogrombą przyjemność z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Gabinet Elixir Gdynia wątek zamknięty Polecam w 100% gabinet Elixir. Jestem bardzo zadowolona. Pani Justyna robi...
~Ania J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Jeżeli medycyna estetyczna to tylko w klinice Elixir w Gdyni wątek zamknięty Przez kilka lat chodziłam po różnych gabinetach medycyny estetycznej...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Szczerze polecam ! wątek zamknięty Szczerze polecam zabiegi u Pani Justyny. W gabinecie panuje miła i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Medycyna estetyczna wątek zamknięty Polecam panią Justynę .Zabieg profesjonalny,oryginalne produkty,efekt...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

super wątek zamknięty Polecam Elixir Gdynia - klinika urody Justyna Gabrukiewicz , dziękuje za...
~Radek K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Polecam kursy wątek zamknięty Byłam na kursie z kwasu hialuronowego I stopień. Jestem bardzo zadowolona....
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty To mój już 3-ci makijaż permanentny brwi w ciągu prawie 20 lat. I...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Zabieg oczyszczajacy wątek zamknięty Dwukrotnie korzystalam z oferty oczyszczania kwasami i jestem bardzo...
~julita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Oczyszczanie manualne wątek zamknięty Salon bardzo nowoczesny i czysty. Korzystałam z zabiegu oczyszczania...
~S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry