1 to za dużo. Szkoda, że nie mówią, że w nocy nie ma żadnego lekarza, można by pojechać do domu, przespać się i wrócić rano. Za to powiedzieli, że za dwie godziny będą wyniki, od tego czasu minęło 10 godzin, wyników dalej nie ma. Cyrk