Widok

Endokrynolog prywatnie nfz szybko i dobrze

Hej jakiego endo polecacie gdzie są jakieś szybkie terminy na nfz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma być szybko, ma być dobrze i jeszcze na nfz... optymistka!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pytanie dotyczy też endokrynologow prywatnych na nfz są straszne kolejki do 2019 w moim mieście ale to też zależy od systemu zapisów - czasami zapisują na ograniczony okres czasu - ogólna prośbą o jakieś rady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja lekarka pierwszego kontaktu polecana dr cholewinska dobrotem - czy ktoś może coś o niej powiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr. Anna Klasa, przyjmuje w Evimedzie w Gdyni. Wizyta kosztuje 119 zł i to najtaniej z tego co widziałam (inni mają po 140 zł i więcej). Bardzo miła lekarka, zna się na rzeczy, dobrze wyposażony gabinet, robi na miejscu usg. Dość szybko można się dostać. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szybko, dobrze i na nfz to oksymorony :D zwłaszcza jeśli chodzi o endokrynologów.
gdzie najszybciej możesz sprawdzić na stronie kolejki.nfz.gov - ja się dostałam do pierwszej czy drugiej poradni z listy po miesiącu, więc zacnie, choć chyba miałam dopisek przypadek pilny
jeśli chodzi o prywatnych to dr Olszewska jest dobra, przyjmuje we wrzeszczu. choć do niej też się chwile czeka. (bierze 200 zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pytanie - czy chcesz do endokrynologa ginekologa czyli kogoś, kto był ginekologiem przed specjalizacja z endokrynologii i zajmuje się głównie hormonami płciowymi - dr Olszewska - czy potrzebujesz endokrynologa internisty - bo chodzi o nadnercza czy tarczycę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Olszewska tarczycą się również zajmuje, przynajmniej moją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

do góry