Widok

Endokrynolog

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dostałam skierowanie do endokrynologa. Możecie mi napisać nowe namiary na dobrego lekarza? Chciałabym na NFZ dobrego to się zapisze i będę czekać. Także prywatnego bo w oczekiwaniu na NFZ chodziłabym prywatnie. No i właśnie prośba do Was o dobrego lekarza żeby prywatnie nie wyrzucić kasy w błoto. Bardzo Was proszę o pomoc.
Mi USG robił Maciej Cherek- radiolog i diagnosta. Bardzo mi polecał na biopsję jakąś przychodnie NFZ ale najlepiej nzoz Brzeźno prywatnie. Chyba u niego bo zaznaczył, że gdzie indziej mogą źle zrobić biopsję.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
jeśli chodzi o biopsje to polecam Antolaka z invicty. Co prawda prywtanie i trzeba płacić, ale co ważniejsze to bardzo dobry patomorfolog. JEśli chodzi o endokrynologa polecam dr Zapałę przyjmuje w Medicoverze lub w przychodni na Warszawskiej w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ginekolog-endokrynolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Piskulak nie jest ginekologiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś przyjmowała. Wiem, że były tam ogromne kolejki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
XYZ
A w lux jedzie na Zwycięstwa przyjmuje? Ja czekam na kartę od męża z pracy bo nas zapisał. Nie wiem po jakim czasie mogę już tam chodzić po zgłoszeniu w firmie i czekam. A jakie są kolejki w lux jedzie długo się czeka na wizytę?
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam lekarza G. Piskulaka, byłam u niego niedawno.
http://www.ginekolog-gdynia.com.pl
Udało mi się w trybie bardzo pilnym umówić z tygodniowym oczekiwaniem, niestety prywatnie.
Lekarz zapoznał się z moimi wynikami, wykonał usg tarczycy, polecił co dalej powinnam robić, mimo że wspomniałam, że jestem cały czas też pod opieką lekarza rodzinnego. Odnioslam pozytywne wrażenie. Koszt wizyty 120 zł.

Jedyny poważny minus to czas oczekiwania. Była to wizyta prywatna na konkretną godzinę, pani wspomniała jedynie, że może się nieznacznie opóźnić. Jak się pojawilam, to czekałam na swoją kolej. W międzyczasie przychodziły inne osoby zapisane przede mną, ale z góry zakladajace, że będzie opóźnienie i wchodziły przede mną. Nawet sugestie do pani "recepcjonistki", że przyszłam jednak wcześniej na nic się zdały. Umowiona bylam na 19.30, a do gabinetu lekarza weszłam o 21.40!! Dodam tylko, że poczekalnia jest naprawdę niewielka i niezbyt komfortowa (siedziałam długi czas na taborecie bez oparcia)...

Jeśli chodzi o NFZ - też miałam skierowanie, ale przykładowo w przychodni na Morenie dowiedziałam się, że umowę z endokrynologiem mają podpisaną do czerwca 2016 i do tego czasu nie przyjmują już zapisów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od kliku dobrych lat leczę się u dr Hanny Czaplińskiej-Kałas. Przyjmuje na NFZ w Przychodni w Nowym Porcie, prywatnie we Wrzeszczu (koszt wizyty to chyba 100--tak było jakiś czas temu) i w Lux-Medzie.

Przeprowadziła mnie przez ciąże, zawsze szczegółowo wszystko wyjaśni.
Szczerze polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpinam sie pod wątek
Może któraś z was zna dobrego endokrynologa w Gdyni?
Najchętniej NFZ ale też prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

do góry