Widok

Endometrioza jaki lekarz?

Witam, szukam aktualnych namiarów na ginekologa znającego się na endometriozie. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz ginekolog Piotr Zygmuntowicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jeszcze poleca tego lekarza bo opinie o nim są trochę skrajne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy nikt nie leczy endometriozy w Gdańsku i nie może polecić lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Choruję na endo od 12tu lat (a właściwie to był moment zdiagnozowania jej i koniecznej operacji). Byłam przestraszona i zupełnie wtedy nie wiedziałam czym jest endometrioza. Trafiłam wtedy na świetnego lekarza - Dr Henryk Raszczyk. Przyjmuje w Gdańsku (na Myśliwskiej) i w Redzie. Po operacji usunięcia torbieli endometrialnych, "przeleczył" mnie, dobrał leki i ustalił schemat działania. Jestem pod stałą jego opieką od tylu lat i nie zamienię go na żadnego innego lekarza. Póki co endometriozę udało się na jakiś czas wyciszyć, ale każdy przypadek jest inny. Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informacje, jaki jest koszt wizyty u tego lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

150zł za wizytę (z usg), 180zł jeśli jest dodatkowo pobierana cytologia. Można płacić kartą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

do góry