Widok

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny oraz pieszczoty wszystkich możliwych części ciała. Na początku było wszystko w porządku, ale teraz już od jakichś 3 tygodni mam problemy. Nawet gdy partnerka mnie nakręci to po jakimś czasie mój członek opadnie i przestanę odczuwać przyjemność ze wszystkiego(nawet pieszczoty szyi, które strasznie mnie normalnie podniecają). W żaden sposób nie da się wywołać potem erekcji, musi minąć dłuższy czas - kilka godzin albo następnego dnia. Często bywa, że nawet jak dojdzie do erekcji to nie będzie wytrysku, bo penis zdąży już opaść i libido natychmiastowo spada, bez powodu, nawet w najlepszych momentach. Potem nie mam ochoty na żadne pieszczoty. Na samym początku w łóżku nie było żadnych problemów. Teraz partnerka obwinia się o nieatrakcyjność mimo, że to nie powód dla którego tak się dzieje, a mnie samego dołuje cała ta sytuacja, przez to mam straszne wahania nastrojów. Nie odczuwam potrzeby masturbacji odkąd ją mam, wcześniej też nie masturbowałem się jakoś często, więc nie sądzę, żeby takie ""przestawienie się"" było powodem. Poza spotkaniami z partnerką właściwie nie odczuwam potrzeby seksu, jakby całkowicie opadło mi libido za wyjątkiem momentów, kiedy mnie nakręci.
Dodatkowo w przeciągu 3 miesięcy przytyłem kilka kilo gdy od dłuższego czasu utrzymywałem identyczną wagę, prowadząc identyczny tryb życia, odłożyło się na brzuchu.
Problemy z testosteronem, natury psychicznej czy może jeszcze coś innego?
Dziękuje z góry za pomoc, gdyż kompletnie nie wiem, gdzie się z tym wybrać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawsze dobrze będzie sobie ten testosteron przebadać i zobaczyć czy jest w normie. MOżesz sobie zrobić również badania na hormony tarczycy. Mężczyźni dość rzadko mają problem z hormonami tarczycy ale jednak warto jest się przekonać czy właśnie w tym nie masz problemu.
Może warto byłoby sprobować środków na erekcję bez recepty? Bardzo polecany jest Cum on.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w podobnym wieku co autor i również mam problemy z erekcja. Jeśli chodzi o takie środki to zastanawiałem się owszem. Ale nie wiem czy przypadkiem nie jest to szkodliwe ani nie można się od tego uzależnić? Bo brać tabletki w wieku 20 lat to raczej nie halo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że jesteś zaniepokojony sytuacją, którą opisałeś i chciałbym podać kilka możliwych przyczyn, ale przede wszystkim zalecam skonsultowanie się z lekarzem lub specjalistą ds. zdrowia seksualnego, aby uzyskać dokładną diagnozę i odpowiednie porady. Poniżej znajdziesz kilka potencjalnych przyczyn tego rodzaju problemów:

Stres i presja psychiczna: Stres, zwłaszcza ten związanego z życiem codziennym, pracą lub relacjami, może znacząco wpływać na funkcję seksualną. Ponieważ zauważyłeś wahania nastrojów, może to być również sygnał, że czynniki emocjonalne odgrywają istotną rolę.

Zmęczenie i niewłaściwa dieta: Brak odpowiedniego snu, niezdrowa dieta i nadmiar stresu mogą wpływać na ogólny stan zdrowia, a co za tym idzie, również na funkcję seksualną.

Zaburzenia hormonalne: Zmiany w poziomie hormonów, zwłaszcza testosteronu, mogą wpływać na libido i zdolność do utrzymania erekcji. Przytycie również może wpływać na równowagę hormonalną.

Problemy zdrowotne: Niektóre schorzenia zdrowotne, takie jak cukrzyca, nadciśnienie, czy problemy z układem sercowo-naczyniowym, mogą wpływać na funkcję seksualną.

Uzależnienia i używki: Nadużywanie substancji psychoaktywnych, palenie papierosów czy nadmierna konsumpcja alkoholu mogą negatywnie wpływać na zdolność seksualną.

Brak aktywności fizycznej: Zbyt mała aktywność fizyczna może mieć negatywny wpływ na zdrowie ogólne, w tym na funkcję seksualną.

Problemy emocjonalne i związane z partnerstwem: Niepewność, niezadowolenie z życia seksualnego lub konflikty w związku mogą wpływać na zdolność do przeżywania przyjemności z seksu.

Pamiętaj, że każda osoba jest inna, a przyczyny problemów seksualnych mogą być skomplikowane. Skonsultuj się z lekarzem, aby uzyskać pełną ocenę swojego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego. Jeśli lekarz uzna to za konieczne, może skierować cię do specjalisty ds. zdrowia seksualnego lub psychologa seksuologa. Ważne jest także rozmawianie z partnerką i wspólna próba zrozumienia, jakie zmiany mogły wystąpić w waszym życiu, które mogłyby mieć wpływ na zdolność do cieszenia się wspólnym życiem seksualnym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ehhh brać tabletki w wieku 20 lat nie uśmiecha się za bardzo. Co innego gdybym miał 50 lat, ale skoro ma się takie problemy w takim młodym wieku to myślę, że coś jest przyczyną problemów z erekcją + niskiego libido(wysokie potrafi się utrzymać przez jakieś 20 minut, tak samo erekcja). Czy ten cum on mi nie zaszkodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbadaj tarczycę porządnie. Jeśli codzi o cum on to nie powinien zaszkodzić, jest to raczej bezpieczny środek na bazie L argininy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz,ze mężczyźni w tym wieku nie miewają problemów z erekcją? To się grubo mylisz bo tego typu problemy można mieć w każdym wieku. Młodsi mogą mieć , starsi mogą mieć. Jest to spowodowane tak jak wspominałem wieloma problemami. Psychicznymi jak stres, hormonami, złym odżywianie się, brakiem aktywności fizycznej.Jednak z czasem to przechodzi ( często pomagają właśnie ziołowe tabletki). Mało osób się do tego przyznaje bo jednak łatwiej jest się przyznać,ze masz migreny niż problemy z erekcją. Szczególnie w najbliższym otoczeniu (ludzie są bardziej skłonni do wynurzeń właśnie w sieci). Co do Cum on to nie ma ryzyka uzależnienia bo to nie sildenafil ale L arginina plus szereg innych substancji poprawiających erekcję. Tyle,ze trzeba się spiąć orz przyjmować tabletki regularnie bo tylko wtedy dadzą dobre efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po jakim czsie przychodzi efekt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takich przypadkach, kiedy pojawiają się problemy z libido czy ogólnym samopoczuciem, warto zastanowić się nad podejściem holistycznym, które obejmuje nie tylko zdrowie fizyczne, ale i emocjonalne. Możesz na przykład znaleźć interesujące informacje i wskazówki na stronie https://magiacodziennosci.com/, która oferuje szereg artykułów na temat zielarstwa, astrologii i ezoteryki. Warto również skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć potencjalne problemy zdrowotne, takie jak zaburzenia hormonalne. Pamiętaj, że zdrowie seksualne jest ważną częścią ogólnego samopoczucia i warto szukać wsparcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mniej wiecej po miesiącu przyjmowania tabletek. Ale taki ostateczny bo pierwsze efekty to po tygodniu już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

do góry