Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
drzwi wątek zamknięty Drzwi sa estetyczne, ladnie wykonane. Co do tego nie mam zastrzezen....
~Anna
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2012

Skandaliczna nierzetelność wątek zamknięty Firma nierzetelna w sposób wprost skandaliczny. Okres realizacji zamówionych...
~B. Radtke
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2012

To że ta firma jest jeszcze na rynku to chyba jakiś żart wątek zamknięty Jeśli chcesz mieć ładne drzwi na czas z obsługa adekwatną od wydanych...
~Adrian
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

UWAGA NIERZETELNY SPRZEDAWCA- NIGDY WIĘCEJ ENTRA wątek zamknięty Drzwi piękne i w dużym wyborze. Prezentują się naprawdę doskonale. Ostrzegam...
~Anexx
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

OK !!! wątek zamknięty Witam, kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Miałem mały problem z drzwiami...
_dick_
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Kliencie mamy Cię gdzieś wątek zamknięty Złożyłam reklamację 2012-03-09 i do dziś (2012-05-10) nikt z entry skutecznie...
~AZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

ogólna ocena firmy wątek zamknięty Jakość drzwi słaba, sposób załatwiania reklamacji nie do przyjęcia,...
~AW
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Nie do Entry wątek zamknięty Warunki pracy prymitywne,dużo pyłu co grozi wybuchem,wentylacja słaba,brak...
~pracownik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Nigdy Entra!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaoszczędżcie nerwy i z daleka od Entry!!!!! wątek zamknięty Drodzy klienci przestrzegam wszystkich przed kupowaniem drzwi w Entrze! Nasze...
~Katarzyna Guzowska
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

nie polecam pracy w tej firmie wątek zamknięty organizacja pracy zdecydowanie poniżej poziomu, zarobki 1300PLN to max. ale w...
~angel
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

Szukamy poszkodowanych przez firmę Entrę wątek zamknięty Witam, jesteśmy w trakcie przygotowania pozwu przeciwko firmie Entra. W...
~Miryw
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

... wątek zamknięty Tragedja. Wszystko żle poszło z nimi od poczatku....nadal nie zakonczyła sie...
~BYLY KLIENT
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

bardzo zadowolony wątek zamknięty duzy wybor i dobra jakosc, profesjonalny montaz polecam!!
~miami
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

TRAGEDIA!! wątek zamknięty Szczerze odradzam. W tej chwili jest już 5 tygodni opóźnienia. A salon we...
~adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

fatalna obsługa, beznadziejna firma wątek zamknięty Dziś mija 7 tydzień od zamówienia i właśnie dowiedziałam się, że mamy czekać...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Entra wątek zamknięty fajna firma, mili i przyjżnie nastawieni do klienta pracownicy.Widać że mają...
~klient może stały
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Fatalna obsługa wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Traktują klienta jak petenta! Nie...
~Klinetka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

tanio i na lata wątek zamknięty Kupiłem 3 lata temu drzwi Entra i do dziś nic się z nimi nie dzieje. Działają...
~sopocianin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Do firmy Entra podeszłam dość sceptycznie. Ciekawe produkty, ale cena......
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

totalna olewka w obsłudze i ewidentne naciąganie klientów wątek zamknięty Mimo relatywnie interesującej propozycji produktowej zdecydowanie odradzam...
~zażenowany klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

24

wątków

do góry