Hala Ergo Arena

Stadiony i hale sportowe Obiekty koncertowe

Gdańsk, Sopot, pl. Dwóch Miast 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
*** ***** - opinia jedna z najlepszych w Polsce , światowy poziom
~*** *****
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Porażka. - opinia wątek zamknięty Obiekt zrobiony za ciężką kasę mieszkanców Gdańska i Sopotu stał się jakimś...
~Porażka.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Sektor 113 rząd 5 wątek zamknięty Kupiłem bilety dla siebie i starszy rodziców, chciałem żeby mieli fajne...
~Przemas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

superenduro 06.12.2014 wątek zamknięty Witam chcial bym zachecic do kupna oryginalnych polskich gadzetow kibica...
~Kacper biala kurtka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Mistrzostwa z przygodami wątek zamknięty Wczoraj byłem na meczu Rosja-Kanada i przy wejściu A1 dowiedziałem się ze nie...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Ławeczki!!! wątek zamknięty Dziękujemy bardzo za ławeczki,które dziś zamontowano,pierwsza na nich...
~Ulala
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

10ZŁ ZA PARKING A WYJAZD PO BLOCIE I DZIURACH "DISNEY ON ICE" wątek zamknięty Fajna impreza,moje dziecko ma 2lata i było zachwycone ale co do obsługi...
~MARECKI
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

KONCERT ROXETTE wątek zamknięty Byłam na koncercie Roxette 24 lipca 2012 i była to moja pierwsza wizyta w...
~Osa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

parking WYJAZD wątek zamknięty Fatalna organizacja(zadna) przy wyjezdzie z porkingu.Przy wjezdzie na 1 auto...
~unnauer
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

akustyka wątek zamknięty Nie wiem jak można organizować koncerty w hali gdzie dźwięk odbija się od...
~Gatta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

DRUGI KWIETNIA RECZNA POLSKA-NIEMCY wątek zamknięty DZIEWCZYNA KTÓRA MALOWAŁA TWARZE W BRAZOWYCH BUTACH NA OBCASIE I BEZOWEJ...
~ppp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

NIEPEŁNOSPRAWNI NA MECZU wątek zamknięty NIEPEŁNOSPRAWNI NA MECZU Byłem bardzo zbulwersowany postawą starszej pani...
~Marek z Gdańska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Byłem na koncercie Rammstein wątek zamknięty Wszystko szło sprawnie i bez problemów. Wiadomo, że w przypadku wielkich...
~Bioton
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

aparat wątek zamknięty Witam serdecznie Wybieram się wwe world tour i chciałbym zabrać ze sobą...
~gza9
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Akustyka do poprawy wątek zamknięty Ozzy. Niby wszystko fajnie - klimat koncertu, wcześniej piwko w Sopocie....
~Chachu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Bzdury wypisane na stronie Ergo Arena wątek zamknięty Byłem na koncercie Ozzy-ego w tej hali - niestety. I niestety przeżyłem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Tylko nie koncert wątek zamknięty Nie dajcie sie naciągnąć na koncert w tym obiekcie. To betonowa hala o...
~Piotr
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

adrian8610 - opinia wątek zamknięty odsprzedam bilet na finał siatkówki dobre miejsce wejście a1 sektor122 rząd...
~adrian8610
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

kompletny brak wyobrazni wątek zamknięty 1. opłaty za parking pobierane przed parkingiem przez ledwie 2 osoby...
~KZ
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

???? wątek zamknięty Dlaczego nie można dodawać opinii bezpośrednio na stronie Ergo Areny ?? Po...
~Serena
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry