Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K.K - opinia wątek zamknięty nikomu nie polecam tego salonu, brak profesjonalizmu, zabieg trwał może z 5...
~K.K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Koszmar, nie polecam tego salony. Pani byłam nie miła, wykonała mi...
~Klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Brak profesjonalizmu. Nie polecam.
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Depilacja w 7min ..? wątek zamknięty Zmierzyłam czas, który Panie robiły moje bikini głębokie- 7min. Liczone...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Fotoodmładzanie wątek zamknięty Wykupiłam zabiegi fotoodmladzania na Grouponie. Trzeba przyznać, że oferta...
~Angelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lutego 2019

Esthetique wątek zamknięty Wcześniej miałam do czynienia z salonami sieciowymi gdzie zmieniają się...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Depilacja IPL...tylko w Esthetique wątek zamknięty Z fotodepilacji miałam przyjemność korzystać w kilku miejscach w Trómieście,...
~K.A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Gorąco POLECAM! wątek zamknięty Skorzystalam z serii zabiegow na twarz i jestem bardzo zadowolona z efektow....
~Kasiula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

rewelacja wątek zamknięty jakość usług na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo, przyjemna atmosfera,...
~asiulka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Polecam ten salon kosmetyczny w 100%. Korzystałam z usług gabinetu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Polecam :) wątek zamknięty Nie będę się rozpisywać bo takie standardy powinny być we wszystkich...
~Marlena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty W salonie miałam wykonywaną mikrodermabrazję. Nie polecam z tego powodu, iż...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Brak empatii w czasie ustalania terminu wizyty, zbyt "luzackie" podejście do...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Gabinet godny polecenia wątek zamknięty Obsługa i jakość wykonywanych zabiegów na najwyższym poziomie. P O L E C A M
~I.B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

świetny gabinet wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie przeprowadzane zabiegi, które dokładnie wcześniej są...
~jay
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Super gabinet! Polecam! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, polecam! Profesjonalna i miła obsługa. Przed każdym...
~Eliza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Wspaniała atmosfera i urocze miejsce! Można się zrelaksować. Obie Panie są...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Dobra jakość i super obsługa! wątek zamknięty Do gabinetu chodzę na depilację laserową pach, bikini głębokiego i nóg. Muszę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry