Widok

Euro a sprawa polska

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

ale 922 mln zł za Tuska jest mniej bolesne dla leminga,
niż 100 mln od Jarkacza. Bo od Tusku to może być a kaczora nie cierpimy i już.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby wejść do strefy euro, trzeba prowadzić odpowiedzialnæ politykę finansową, więc - póki co - nie ma tematu.

autorem powyższych słów jest Donald Tusk. W 2013 r. w czasie kiedy był on premierem dług publiczny wynosi 922 mld zł, tj. blisko 56% PKB. A limit w konstytucji to 60% PKB. Przejęcie pieniędzy z OFE pozwoliło obniżyć go jednorazowo w 2014 r. do kwoty 867 mld, tj. 50,4% PKB. Niewiele to dało bo już w 2015 r. dług wrócił do poziomu 923 mld. Czyli już po roku był wyższy niż przed przejęciem kapitału z OFE.. Pieniądze re zatem rząd przepieprzył.

To tyle w temacie prowadzenia odpowiedzialnej polityki finansowej państwa. Niektórzy po prostu lubiæ być dymani. Pod warunkiem że ten kto ich dyma jest rudy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

spytać Rostowskiego trzeba, i Balcerowicza,
co to odpowiedzialna polityka finansowa.
I apeluję o komentowanie bez epitetetetetete
tów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Byłem dzisiaj na cmentarzu. Cóż Ci mam powiedzieć. ......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jaq-u zostaw go, ten typ to s-krzyż-owanie różnych fobii i kompleksów.
Zmieniając temat.... nie wiesz gdzie można kupić fajne planszówki ? Szukam „kółko i krzyżyk”
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

To i tak jeden z lagodniejszych epitetów z Twojego repertuaru. Musisz jednak przyznać, że bez nas nie istniejesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czyżbyš jednak lubił jak zwraca się do ciebie per durniu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z pewnością to nie koniec tematu dla Ciebie. Nie wytrzymasz jak zwykle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Sky, czujesz jak się nasz przyjaciel nakręcił?"

Po pierwsze nie jesteśmy przyjaciółmi, po drugie daruj sobie ten protekcjonalny ton a po trzecie znowu przeceniać swój wpływ na innych.
Tobie skydiver nie muszę się tłumaczyć. Mój nick ma pozostać taki jaki wybrałem. Jeżeli nie to reakcja będzie taka jak pisałem. No chyba że lubicie jak nazywa się was durniami. Dla mnie to koniec tematu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wytłumacz, czemu jesteś urażony gdy ktoś mówi do ciebie po polsku ?
Masz jakiś kompleks
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sky, czujesz jak się nasz przyjaciel nakręcił? Nic tak nie smakuje jak dobra kawa na tarasie ogródka okraszone lekturą wpisów naszego wqr...ego +
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ponownie pytam co lub kto daje wam prawo do zmiany mojego nicka?
Ponieważ z waszej strony jest to czysta złošliwość i sposób namokazanie pogardy i lekceważenia będziecie traktowani podobnie. Każdorazowo w reakcji na taką zmianę będę się do was zwracał per durniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zmiana to by była, gdybyś wybrał sobie np. House.
Widzisz różnicę znaczeniową pomiędzy krzyż-cruzar-cross-croix-croce ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro wybrałem sobie wersję anglojęzyczną to co daje wam prawo do jej zmiany?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Krzyż to polskie tłumaczenie twojego nicka.
Czujesz się upokorzony gdy ktoś do ciebie mówi po polsku ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jesteś zwyczajnym hipokrytą. Bo po pierwsze to co napisałeś w pierwszych wpisach to faktycznie bełkot. Po drugie widzę że to co napisał Sadyl o inteligentnych małpach wziąłeś mocno do siebie. I słusznie bo tylko ktoś na twoim poziomie intelektualnym może brać na poważnie to nad czyn się tak zawzięcie produkujesz. A po trzecie użycie w stosunku do ciebie i tego drugiego słowa dureń szmaciarz, szuja i kmiot było mojæ adekwatną reakcją na wasze pogardliwe wpisy i zmianę mojego nicka.

"Nazwałbyś mnie face 2 face bolszewikiem i dostałbyś po mordzie. Niezależnie od tego jakie konsekwencje przyszłoby mi potem ponieść. Ciesz się więc pozorną anonimowościæ i bezkarnością jakæ ci zapewnia internet.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Zawsze pierwsi przechodzicie do ataku ad personam. Bo przecież każdy.....

No sprawdźmy jak jest....

Już w szóstym poście tego wątku forumowicz o nicku sadyl napisał „To też kuma każda średnio inteligentna małpa. Ale nie wy.”
Jedenaście postów natomiast potrzeba było, aby inny forumowicz napisał „dureń*”
Potem idzie jemu już z górki :
Post nr 15 „kmiocie ode mnie od***rdol.”
Post nr 16 „najgorsze szmaciarze i szuje na tym forum”

Jak ja uwielbiam ten bolszewicki język miłości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wiem że ci to nie na rękę istotą forum dyskusyjnego jest komentowanie wpisów innych forumowiczów. Wy traktujecie forum jako tablicę reklamową służącą do prowadzenia agitacji politycznej. Zawsze pierwsi przechodzicie do ataku ad personam. Bo przecież każdy kto się z wami nie zgadza to automatycznie d**il, i**ota, pistroll itp. To jest właśnie przyczyną wiecznych nawalanek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaczyna się zawsze od twojego komentarza .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

"Nie wiem czy zauważyłeś +, że od zawsze jesteś stałym członkiem wszelkich nawalanek."

Nie wiem czy zauważyłeš kim są pozostali, stali członkowie. Jest ich tyko czterech. Nie wiem czy zauważyłeś też kto te nawalanki zaczyna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry