Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poznałem EZ jakieś 11 lat temu, znamy się do dziś aż za dobrze! wątek zamknięty Czy mnie oczy nie mylą? EZ trafiła do opinii na Trojmiasto.pl? Ile lat już...
~beaviso
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Wracam tu co roku wątek zamknięty "Jest jeszcze śledź w śmietanie - metafizyczne danie"
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

spotkanie po latach... wątek zamknięty Tak się złożyło, że nie było mnie w kraju ponad 9 lat - mieszkałem w...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 marca 2011

Beata - opinia wątek zamknięty Restauracja o wyjątkowym klimacie i ma w sobie coś że przyciąga klientów i...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

;) wątek zamknięty Jedzonko w restauracji jest wspaniałe,obsługa także.Korzystamy juz dłuzszy...
~Beata i Artur
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 września 2010

Ewa Zaprasza wątek zamknięty Najlepsze jedzenie i obsluga na świecie, nic więcej nie będę pisał.Spróbujcie...
~Michał Misaczek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

REWELACJA wątek zamknięty Chyba najlepsza restauracja w jakiej byliśmy :-) Polecam babkę ziemniaczaną,...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

topigu - opinia wątek zamknięty Restaurację EWA odwiedzam od kilku lat kilka razy w roku. Jak zwykle dania...
~topigu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

MNIAM ! MNIAM ! wątek zamknięty Polecam wszystkim tę restaurację. Śledzie pychotka, schab wielkości rakiety...
~Urszula Bulińska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

SUPER!!!! wątek zamknięty Cała rodzina cały rok marzy o obiedzie w tej niezwykłej restauracji- mąż śni...
~Martyna Rux
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

rewelacja!!! wątek zamknięty początki były trudne :) długo trwały debaty na temat czy takie mięsko czy...
~Magdalena i Krzysztof
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

!!! wątek zamknięty Jezdze do "Ewa Zaprasza" od ponad 12 lat średnio raz do roku. NIGDY...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

rewelacja wątek zamknięty Śledziki - palce lizać, schab ze śliwką - miód w gębie, kelnerzy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Bardzo dobra kuchnia i obsługa wątek zamknięty Restaurację tę znam od kilku lat i stwierdzam, że jakość posiłków jak i...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

miłe wspomnienia wątek zamknięty w niedzielę z mężem odwiedzilismy po raz wtóry przesympatyczną restauracyjkę...
~Barbara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

było lepiej, ale to już chyba odległa historia wątek zamknięty Pamiętam 10 lat temu uważałem to miejsce za jedną z lepszych knajp, ale od...
~klient szukający alternatywy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 maja 2009

polecam wątek zamknięty polecam
~Marzena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 maja 2009

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim. Kazde danie wyszukane, miła obsługa, swietny wystrój. Nic...
~Joanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 września 2008

rozstrój żołądka wątek zamknięty Delikatnie mówiąc, miałem w zeszłym roku rozstrój żołądka po przyzwoitym...
~Jarek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

niebo w gębie wątek zamknięty Polędwica po angielsku z boróweczkami palce lizać. Sandacz w sosie...
~Andrzej Szulc i Danuta Maliszews
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

33

wątków

do góry