Widok

Ewakuacja z miasta... kto planuje i gdzie...?

Oliwa Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się jak nie daj Boże za np. 3 miesiące będzie dużo, dużo gorzej... to czy macie plan na ewakuacje z 3miasta.
Osobiście zrobiłem sobie domową kwarantannę, ale co jeśli w Europie nie dadzą rady opanować pandemii ?
Jaki obrać plan...jakie macie pomysły? czy koś też planuje ? oczywiście wszystko hipotetycznie...:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja kopie ziemianke u mnie w lesie za blokiem
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja wylewam wlasnie schron na działce. Klada juz elektryke, kanalize i system filtracji. 5m pod ziemia bede mieszkal.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciekawe to- https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Osmiu-zakazonych-w-domu-pomocy-spolecznej-w-Gdansku-n144415.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za 3 miesiące to już będzie dawno koniec wirusa:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

> co jeśli w Europie nie dadzą rady opanować pandemii ?

Może Nowa Ziemia?
Przestrzennie i sterylnie ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Schron na Olszynce ewentualnie Elbląg:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem z Przymorza ... buduję trawę w piwnicy , mam kompas i rozgrzewkę browara , osobę z papierem toaletowym zabiorę , wyruszam z odpływem , ahhuuuoooj przygodoo.
,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wcześniej też to ogłaszałeś? Trzeba było się nie zdradzać z planami, to by plaż nie zamknęli. :D Ale ja akurat przestałam narzekać. Jeśli zamknięcie ma pomóc fokom, to sama korzyść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta sytuacja inspiruje mnie do innego spojrzenia na przyszłość. Jak wszystko się uspokoi kupię sobie domek na dalekiej wsi. Gdy dojdzie do kolejnej epidemii, wyjadę z miasta i będę mieszkał na łonie natury z królikami, wiewiórkami i rodziną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na takie plany juz duzo za pozno. Takie rzeczy planuje sie lata przed wybuchem takiej pandemii i przygotowuje sobie miejsce na odludziu z zapasami. Teraz to juz nie masz zadnych szans na sensowna ewakuacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja idę do Nieba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry