Widok

FIRMA ASKAR

Cos wiecie o niej???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złodzieje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znowu zalegają z pieniędzmi,któryś miesiąc z kolei.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że jest jakiś wątek na temat firmy Askar. NIE PRACUJCIE TAM!!! Askar zalega wypłatami. Nie którzy walczą o swoje pieniądze. Słyszałem, że firma pójdzie pod młotek zwijają swój interes. Wszyscy pouciekali z stamtąd. Wiadomość dla wszystkich jeśli zobaczycie ogłoszenie od firmy Askar nie podejmujcie u nich pracy jeśli chcecie nie zobaczyć kasy a lubicie pracować za free.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że wstawili ogłoszenie żałośni są nie mają ludzi bo odeszli więc szukają nowych co będą pracować za free szkoda słów. Nigdy nie podejmujcie pracy w Askarze. Lepsza jest firma Konsalnet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że ktoś naskarżył adminowi iż usunął wątki ech żałośni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie więc napisze jeszcze raz,że w ochronie nie może być podpisywana umowa o dzieło,lub zlecenie.Dlatego że na takich umowach zlecający(pracodawca)nie może narzucać godzin pracy,miejsca pracy i wykonywania jej pod jego kierownictwem(art 22par1 1,1 1,2 kodeksu pracy).W ochronie więc jeżeli ktoś chce zatrudnić pracownika,musi mu dać umowę o pracę a nie jakieś 2,40zł albo nawet7 czy 8 zł,musi być co najmniej najniższa krajowa i umowa o pracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie dojdzie aby w ochronie była umowa o pracę jedynie można mieć taką umowę jeśli masz licencje I lub II stopnia, renta lub emerytura albo mały stopień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wiem,ale wystarczy to zgłosić do sądu pracy i 3 lata wstecz zażądać naliczenia(bo tyle można zgodnie z prawem)nadgodzin,i wszystkiego jak byśmy mieli umowę o pracę,i firma przegrywa sprawę.Znam osobiście takie przypadki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
są firmy które dają umowę o pracę i wcale nie trzeba mieć licencji lub grupy. Po prostu trzeba najpierw jakiś czas pracowac na zleceniu i sie sprawdzać. Ja tak zrobiłem i pracuję już jakiś czas na umowie o pracę.
Oczywiście pracuję na sklepie jako pracownik ochrony w agencji ochrony.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka firma ochroniarska daje umowę o pracę nie mając grupę ani licencji jestem ciekaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Konsalnet , Solid, Locus.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Powiem tak Solid nie daje umowę o pracę jak nie masz grupy Locus to beznadziejna firma ochroniarska nie płaci na czas i wykorzystuje maksimum pracownika a jak coś im nie podoba to dostajesz od nich kopa w d..pę Konsalnet tylko daje umowę na zlecenie wieć kolego masz złe informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Pracuję w Locusie już kilka lat i nigdy nie czekałem dłużej na wypłatę jak do 10 - tego , umowę dostałem po pół roku pracy na rosmanie , więc nie ściemniaj że wiesz jak to jest w tej firmie !!!!
Co do reszty to nie wiem jak to jest-bo tam nie pracowałem .
A twoja wypowiedź świadczy o tym że chyba masz coś wspólnego z Askarem ?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście pracowałem od pierwszego dnia pracy na umowie zleceniu - po pół roku dostałem umowę o pracę i nie mam grupy inwalidzkiej !
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
powinno jej nie byc!!!
oni nie mają zielonego pojecia o ochronie
i ta cała ich organizacja, obiecują wszystko ,a co do realizacji ... DNO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od lat ta firma ma problemy z płatnościami , ale naiwnych do pracy zawsze znajdą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

do góry