Widok
co do okolicy to sie zgadzam nie jest zbyt przyjemna do tramwaju kawalek jest;/ ja chodziłam na 6 ale jeszcze wtedy byłodługo jasno a teraz niestety ta pora coraz krotsza....no niewiem co Ci na to mam poradzic hmm moze jakis paralizator do torebki badz gaz? nie głupie jesli rzeczywiscie sie obawiasz...
Super miejsce. Praca w spokojnej atmosferze. Brygadzista uprzyjemni wam pracę włączając radio. Dzięki muzyce i kolegom obok, którzy pracują przy pomocy młotków miło mija czas. Poza tym są piękne toalety i szafki, gdzie możesz schować swoje rzeczy. Tak, że nie bój się , że ci coś zginie. Jest miejsce, gdzie możesz spokojnie zjeść i wypić herbatę.
Poza tym jest czysto i jest porządek. Polecam ?
Poza tym jest czysto i jest porządek. Polecam ?