FREE NOW

Taxi

Gdańsk, Żabi Kruk 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty W aplikacji pomimo dodania i weryfikacji karty nie można zapłacić kartą....
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Niestety jestem jedną z wielu osób, która w nocy z 29 lutego na 1 marca...
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

Inga - opinia wątek zamknięty Podoba mi się ta aplikacja, jest bardzo czytelna, łatwo zamawia się...
~Inga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Dorka - opinia wątek zamknięty Zawsze jeździ mi się z nimi miło, szybko i bez żadnych problemów. Polecam
~Dorka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Wszystko ok. Na czas i w miłej atmosferze. Polecam. Cena bardzo dobra.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Helenna - opinia wątek zamknięty Krótki czas oczekiwania, przejazd za każdym razem przyjemny, auta zadbane,...
~Helenna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Przemek - opinia wątek zamknięty Do trzech razy sztuka.. na kilkanaście kursów dwa mi się zdarzyły takie, że w...
~Przemek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Wspaniała rozmowa z Panem. Miły Pan.
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Przy zamówieniu Lite za każdym razem blokuje mi środki na koncie, wiec za...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

KK - opinia wątek zamknięty Zainstalowałem aplikację ,zamówiłem taksówkę na następny dzień i koszt miał...
~KK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

m.remelk - opinia wątek zamknięty Dla mnie wszystko OK, apka działa dobrze, czego chciec wiecej
~m.remelk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Zamawiając przejazd w aplikacji cena wynosiła 21zł, jednak ku mojemu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Kierowcy młodzi. Ładne w miarę nowe auta. Coraz więcej Ukrainy za kółkiem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam! Wszystko działa szybko i sprawnie, w taksówkach ładnie pachnie,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Tragedia wątek zamknięty Nie polecam. Po zamówieniu taxi (my taxi) dostałam smsa, że koszt przejazdu...
~Sylwia 32
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

free now wątek zamknięty Korzystamy w pracy z Free now. Bardzo dobra aplikacja do zamawiania...
~Asa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Jest świetnie! wątek zamknięty No nareszcie mam taką usługę, jakiej oczekiwałem. Kierowcy (Gdańsk)...
~sabina
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

To mi się podoba wątek zamknięty O! I to mi się podoba. Na taksówkę czeka się tak krótko, że nie zdążę dobrze...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

Stałe ceny ! Przewaga nad innymi- nawet w nocy wątek zamknięty Przejazd przyjemny, auta zadbane, kierowcy również. Cena wygenerowana w...
~Bogusław
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2018

jaka cena taka jakośc wątek zamknięty słaba jakośc obsługi nerwowi kierowcy narzekający że fry ich zmusza do...
~piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry