Widok

Fajna knajpka - Jurata lub Jastarnia

Szukam jakiejś fajnnej knajpki z dobrym jedzonkiem (jednak nie same ryby, ale również popularne jedzienie typu np. pizza) - Jurata lub Jastarnia. Najlepiej taka knajpka w której można byłoby sobie posiedzieć we dwoje przy stoliku na dworze, a może są jakiejś ciekawe knajpki centralnie gdzieś przy plaży (poza Bryzą)? Czekam na Wasze opinie - zarówno o samych knajpkach godnych polecenia, jedzeniu, cenach itp...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juratę ogólnie odradzam (stać mnie, ale do Juraty nie jadę, by zjeść, ale by pospacerować) ze względu na ceny, także średnią jakość nawet czegoś tak prostego jak gofry z bitą śmietaną... Jastarnia - polecam to miasto ogólnie. Kilka miejsc szczególnie - Tawernę koło portu - może niezbyt tania, ale smaczna pizza, a'la restauracja Łóżko - blisko głównego skrzyżowania w Jastarni oraz mniejszą knajpkę typu fast food od restauracji Łóżko w lewo (w stronę Kuźnicy patrząc). Także pizzerię Dominium, czy jakoś tak się nazywa. Ogólnie w Jastarni jest w czym wybrać. Polecam jako mieszkanka z okolicy, a nie turystka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łóżko kojarze - bardzo fajna knajpa i też o niej myślałem, tym bardziej że mają fajną stronke z pełnym menu więc wiem czego się spodziewać zarówno jeśli chodzi o rodzaj jedzenia jak i ceny. Tawerna - bardzo chętnie sprawdze, dzięki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta Tawerna koło portu to bodajże Marina Klub? Przypadkowo znalazłem też inną Tawerne którą pamiętam z dyskoteki.. Chciałbym jednak zapytać o tą drewnianą znajdującą się nad morzem - istnieje cały czas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JASTARNIA

Villa Portowa ( Portowa 7 )
Mają tam pokoje a na dole knajpkę .
jest rewelacyjna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktoś kojarzy jak nazywa się ta knajpka zaraz koło parku patrząc w kierunku pkp - z prawej strony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Jak dojechać z Larnaki do miasta (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem zapytać czy byłaby...

jak dotrzeć z disneylandu do Paryża? (29 odpowiedzi)

Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze miejsca w tym już kultowy...

W góry pociągiem - gdzie? (49 odpowiedzi)

Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się z dzieckiem na...

do góry