Widok

Fajna strona - dzielmy się fajnymi linkami z innymi

Nie jest to absolutnie żadna reklama ;)
Zawsze borykałam się z problemem dodawania ulubionych stron do wyszukiwarki, a nawet gdy jakąś stronę dodałam to później miałam problem ze znalezieniem jej w gąszczu stron,które były juz w ulubionych. Problem ten najczęściej występował w chwili gdy chciałam przesłać komuś link do tematu czy strony, która go interesowała.

Wczoraj dostałam od znajomej link do strony gdzie można dodawać swoje ulubione strony i linki. Każdą stronę można opisać nadać jest odpowiedni tytuł - każdą dodawaną stronę mogę udostępnić innym, ale mogę też zachować dla siebie i wtedy tylko ja mam do niej dostęp. Co najważniejsze teraz mam dostęp do moich ulubionych stron z dowolnego miejsca, nie jestem już uzależniona od swojego komputera.

Fajną rzeczą jaka jest dostępna na tej stronie to dodatek do przeglądarki - jednym kliknięciem mogę dodać właśnie odwiedzaną stronę do moich ulubionych stron.

adres stronki http://pinezka.host22.com

i największy plus- możemy się dzielić linkami do fajnych stron. Nie będzie trzeba już goglować, wystarczy wyszukać w "pinezce" strony dodane przez inne osoby - już sprawdzone i godne polecania.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No chyba wybierzemy się na tą porodówkę zaraz ;)

Skurcze mam od rana, najpierw regularne teraz wogóle nie potrafię się doliczyc, nawet nie wiem czy to skurcze, czy bóle brzucha.

Najgorsze jest chyba to, że sie boje że jak dotre na porodówkę to wszystko mi przejdzie i odeślą mnie do domu.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki nie tu to miałam wkleic ;)
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic nie szkodzi Kasiu, jesli masz bole, czy masz skurcze- mierz czas co ile, jesli stana sie regularne np co 7 minut to jedz. Jesli sie boisz o cokolwiek to jedz do szpitala na KTG, wysluchaj poloznych i moze to bedzie dzis :) Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Skandinavia (9 odpowiedzi)

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W...

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry