Widok

Fajny facet

40 lat.Bezdzietny.Wolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@jedza79:
" tu podajesz, że masz 40 lat z małym haczykiem

a na GG, że 23, wiec jak to jest?"

Zgadza,się. Bo wklepywalem na szybko byle co i byle jak.Nie przykladam do tego szczegolnej wagi. A mam stety lub nie : 40. A nawet zaraz wiecej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na GG nastąpiło odmłodzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm,
tu podajesz, że masz 40 lat z małym haczykiem

a na GG, że 23, wiec jak to jest?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny facet bo ....
Nie żonaty, wolny,dzieci nie mający...
Szczupły.
:)
Seksowny ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ok. Kontakt do mnie masz.
Zechcesz - to napiszesz.
Tyle w temacie.
Proszę o poważne "oferty" ;)

http://youtube.com/watch?v=oEpF-IXsht8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzisz.
Ja nie szpieguję;)
Nie chadzam na polowania bo nie tak szukam kobiet.
Nie "usidlam", nie liczę na ich potrzebę "przytul lenia";)
A skoro napewno moja droga jest inna to się zastanów czy warto.
Nie złam dla mnie SWOICH ZASAD.
Obiecaj mi to:)

http://youtube.com/watch?v=k_2cIdJ79v0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasami to i muchy nie łapia sie na lep, a co dopiero kobiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napewno nie chodzimy tymi samymi scieżkami. Nigdy nikomu sie nie wyplakuje i nie uzalam nad swoim losem. Twardo stąpam po ziemi i mam swoje zasady.Zaryzykuje i napisze naGG , byc może bedzie imnteresująca rozmowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówisz - od marca?;)
Jesteś moją paparazzi ?;)

A tak poważniej - nie wqrzaj Rysia.
Niektórym nie staje poczucia.

Przyzwoitości i szacunku do samych siebie.

Nie zrażaj się moim poszukiwaniem.

Moja droga ....

może być inna od Twojej ścieżki.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty?
Tak się składa, że szukam "na poważnie".
Niestety - żaden lep nie skutkuje....;)
Podałem nawet gg - dla chcącej nic trudnego by zacząć od rozmowy, bo od tego zaczynam.
Jeśli rozmowa nie wychodzi - to się żegnamy.
Łatwy nie jestem.
Jedna pani l...... się o tym przekonała.
Że nie przekona mnie wskakiwaniem mi do łóżka.
Jeśli szukasz ciekawej znajomości i zostaniesz kolejną, która będzie wypłakiwać mi się w ramię - to też dobrze. Choć wolałbym byś była w końcu ową jedyną.
Moje gg 9312150.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytalam wszystkie wpisy i widzę ze od marca poszukujesz i chyba bez powodzenia?Zastanawiam sie czy aby forum to dobre miejsce na poznanie kogos na powaznie , o ile masz takie zamiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"d*powaty" napisałem przez "u" a ślicznie gwiazdkę mi wstawiono;)

Ilona - gadu podałem - jeśli szukasz - to mnie znajdziesz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@fałszywy-cross:
Szkoda, że jesteś d*powaty i podszywasz się pod nie swoje;)
@Ilona:
Hmmm;) To już coś;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj wszyscy to jak chodzące ideały, każdy chce zablysnąć i pokazać się jak z najlepszej strony, dopiero pozniej wychodzi szydlo zworka , no cóż samo życie ....ha ha ..powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie Pana mozna znalesć?pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze może doprecyzuję:

Nie interesują mnie panie szukające łatwego seksu, przytulenia etc.
Za rękę wezmę Ciebie dopiero gdy okażesz się normalna.
Kłamstwa nienawidzę.

Więc jeśli jesteś wolna, oczytana, inteligencji Ci nie brakuje, pragniesz stabilizacji - to zapraszam.

Tylko zdecydowane panie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aha. Bardzo proszę o "merytorykę" w tym wątku. Szukam kobiety.
Jeśli nie jesteś wolna, masz męża, którego kochasz, dzieci, to nie pisz. Nie interesuje mnie filtr.;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ale za to niedziela. Będzie dla mas;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@pani 40+: No oczywiście,że kocha się za coś:) Dziękuję za miłe życzenia i również życzę miłego weekendu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj przepraszam soboty również udanej życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry