Widok
Fajny facet, a dał mi pstryczka :)))
Nie przypominam sobie, żeby ktoś pomylił mnie z facetem... Oczywiście szanuję Twoje prawo do własnego zdania, nawet błędnego. Usuwać niczego nie zamierzam, a tym bardziej dokładać :)
Dodam tylko, że kobieta zmienną jest... zatem co do obserwacji- niczego nie mogę obiecać.
Nie przypominam sobie, żeby ktoś pomylił mnie z facetem... Oczywiście szanuję Twoje prawo do własnego zdania, nawet błędnego. Usuwać niczego nie zamierzam, a tym bardziej dokładać :)
Dodam tylko, że kobieta zmienną jest... zatem co do obserwacji- niczego nie mogę obiecać.
Dobrze juz dobrze....;) Trafna uwaga - owa kobieta musi być odważna i cierpliwa;) Dobrze, jeśli będzie miała tzw. pazur.;) Byle lubiła dotyk:) Statystycznie kobiet w tym kraju jest więcej;).Może trójmiasto jest wyjątkiem?;) Oj,chwytam się tej deski ironicznie bo skoro nadal jestem sam to znaczy,że nie nadaję się do związku?;)A może jestem nieśmiały....:)
do Jagda.. przyczyny nieudanych zwiazkow albo jak to sie moi ,ze jedna ze stron do nie go sie nie nadaje sa rózne.Jesli w wieku 40 lat jest sie kawalerem to juz powazny problem, trzeba sie zastanowic czy ze mna jest aby wszystko w porządku , moze są za duze oczekiwania od plci przeciwnej , albo sami nie wiemy czego szukamy.Czasem trzeba pomysleć o obniżeniu poprzeczki.Podobnie maja kobiety ..pozdrawiam i zycze powodzenia
Rozumiem,że Ty jesteś szczęśliwa w swoim związku:)A ja to jestem taki,że każda mnie chce bo jestem śliczny i młody.Sam w to nie wierzę.Tylko po co powtarzacie,że chcecie związku a gdy ja o to pytam to okazuje się,że szukacie tylko SEKSU?
Trudny jestem.
Seks - dopiero gdy coś zaiskrzy.
Wtedy jest pełny.
Trudny jestem.
Seks - dopiero gdy coś zaiskrzy.
Wtedy jest pełny.