Widok
"Trudny jestem.
Seks - dopiero gdy coś zaiskrzy.
Wtedy jest pełny."
"Nie interesują mnie panie szukające łatwego seksu, przytulenia etc.
Za rękę wezmę Ciebie dopiero gdy okażesz się normalna.
Kłamstwa nienawidzę." - kobiety też nie lubią kłamczuchów
"Łatwy nie jestem.
Jedna pani l...... się o tym przekonała.
Że nie przekona mnie wskakiwaniem mi do łóżka." - pewnie nie była szczupła
"Prosze o madre kobiety. Bo seks dopiero gdy pogadamy."
"Więc jeśli jesteś wolna, oczytana, inteligencji Ci nie brakuje, pragniesz stabilizacji"- to zapraszam. - wszystkie co tu zagladają sa inteligentne, dlatego nadal szukasz.
Mówisz, że nie zależy ci na seksie, ale tylko ty jedyny w tym wątku o nim wspominasz i zbyt często zapewniasz, że jesteś wolny i bez dzieci.
Podajesz, że masz 40 lat,ale mentalnie jesteś chyba 24 latkiem.
Seks - dopiero gdy coś zaiskrzy.
Wtedy jest pełny."
"Nie interesują mnie panie szukające łatwego seksu, przytulenia etc.
Za rękę wezmę Ciebie dopiero gdy okażesz się normalna.
Kłamstwa nienawidzę." - kobiety też nie lubią kłamczuchów
"Łatwy nie jestem.
Jedna pani l...... się o tym przekonała.
Że nie przekona mnie wskakiwaniem mi do łóżka." - pewnie nie była szczupła
"Prosze o madre kobiety. Bo seks dopiero gdy pogadamy."
"Więc jeśli jesteś wolna, oczytana, inteligencji Ci nie brakuje, pragniesz stabilizacji"- to zapraszam. - wszystkie co tu zagladają sa inteligentne, dlatego nadal szukasz.
Mówisz, że nie zależy ci na seksie, ale tylko ty jedyny w tym wątku o nim wspominasz i zbyt często zapewniasz, że jesteś wolny i bez dzieci.
Podajesz, że masz 40 lat,ale mentalnie jesteś chyba 24 latkiem.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Mizantropom stanowcze NIE
Szczerość zawsze w cenie :)
A zachowania jagdy zupełnie nie kumam. Przecież jest sporo możliwości internetowych kontaktów z osobami li i tylko zainteresowanych seksem. No chyba, że jest się skończonym draniem (he he) i chce krzywdzić ludzi na jak największą skalę.
BTW, to może być nawet szczególna gałąź mizantropii ;)
A zachowania jagdy zupełnie nie kumam. Przecież jest sporo możliwości internetowych kontaktów z osobami li i tylko zainteresowanych seksem. No chyba, że jest się skończonym draniem (he he) i chce krzywdzić ludzi na jak największą skalę.
BTW, to może być nawet szczególna gałąź mizantropii ;)
Renne :poczytaj wątek Karaoke
Jejku nie nie wierzę co tu jest napisane ,Panie jagda proszę napisać karaoke tylko dla pań wolnych spragnionych seksu .Hm... teraz wiadomo dlaczego jesteś sam i nie wyszło Ci w życiu .
Uważam iż musisz założyć nowy wątek w dziale matrymonialnym może jakaś desperatka się skusi Panie miej ją pod swoją ochroną AMEN
Jejku nie nie wierzę co tu jest napisane ,Panie jagda proszę napisać karaoke tylko dla pań wolnych spragnionych seksu .Hm... teraz wiadomo dlaczego jesteś sam i nie wyszło Ci w życiu .
Uważam iż musisz założyć nowy wątek w dziale matrymonialnym może jakaś desperatka się skusi Panie miej ją pod swoją ochroną AMEN
Renee - nadal 38 :)))
Jako, że jestem zainteresowana tematem (od jakiegoś czasu w domu mam pustkę, a z poznawaniem mężczyzny, z którym chciałabym stworzyć związek partnerski nie idzie jakoś łatwo), to mam pytanka.
Czy przez ten anons udało Ci się poznać kobietę stworzoną dla Ciebie? Czy to ogłoszenie zbliżyło Cię chociaż trochę do osiągnięcia celu?
Czy przez ten anons udało Ci się poznać kobietę stworzoną dla Ciebie? Czy to ogłoszenie zbliżyło Cię chociaż trochę do osiągnięcia celu?
Jeśli to do mnie,
to tak, byłam na Twoim gg i zwróciłam tylko uwagę na fakt, że na forum podajesz, że masz 40 lat, a na gg 24, ok rozumiem to, ja na swoim też nie mam do końca prawdziwych danych - ja akurat nie chcę, żeby każdy mógł mnie znaleźć, podaję gg tylko tym osobom, którym chcę
Nie patrzę na wiek, mam wialu znajmomych w wieku od 20 do 60 lat.
Twojej mądrości się nie czepiałam, bo jak sam zauważeś nie rozmawialiśmy i nie mam na ten temat jak narazie wyrobionego zdania.
Pozdrawiam
to tak, byłam na Twoim gg i zwróciłam tylko uwagę na fakt, że na forum podajesz, że masz 40 lat, a na gg 24, ok rozumiem to, ja na swoim też nie mam do końca prawdziwych danych - ja akurat nie chcę, żeby każdy mógł mnie znaleźć, podaję gg tylko tym osobom, którym chcę
Nie patrzę na wiek, mam wialu znajmomych w wieku od 20 do 60 lat.
Twojej mądrości się nie czepiałam, bo jak sam zauważeś nie rozmawialiśmy i nie mam na ten temat jak narazie wyrobionego zdania.
Pozdrawiam
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.