Widok

Falko czy Faltom(Rumia)-gdzie polecacie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny moze macie jakies doswiadczenia co do tych lokali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam na 2 weselach w faltomie -- bardzo dobre jedzenie, duzy dance floor, dobra obsluga, na stolach wszystkiego pelno, alkohole odpowiednio schlodzone, wystroj elegancki (choc nie w moim stylu), polecam! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam- ja bylam tam na balu organizowanym przez firmę i było fantastycznie, cudnie się zachowywała obsługa i jedzenie też było super, choć dużej częsci i tak nie dałam rady spróbować ;) ale nas bylo ze 400 osób, więc zalezy też na ile osób chcesz robić to wesele bo jak ok 100 to ludzie się zzgubią na takiej sali. pozdrawiamy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w falko je piękna sala b. dobre jedzenie pyszne i obsługa super, nasza rodzinka robi tam sporo imprez np komunie, chrzciny i byłam tam na imprezie firmowej wszystko ok teraz musisz tylko dokonać wyboru jeśli chodzi o otoczenie ale Faltom też nie ma za bardzo ciekawego otoczenia .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W falko nie bylam , wiec nic powiedziec nie moge
Za to mamy wesele w Faltomie 5 sierpnia wiec wszystkie szczegoly beda na forum po weselu, bo jak narazie to ciezko cos powiedziec.
Duzy plus to to ze za kamerzyste i foto nie placimy - jedynie po 5 zl za zupke hihih:)) Jest duza sala, jest tez nowo wybudowana - ale nie wiem jak wyglada, c.d. nastapi :))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry