Widok

Faltom

Czy ktoś z Was pracował w hotelu Faltom w Rumi lub ubiegał się tam o pracę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak!!!!Napisz co chcesz wiedziec????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co możesz mi odpowiedzieć? :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paranoja :) pracowalem tam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja kolezanka miala tam praktyki i ogolnie nie byla zadowlona,wiem ze zmieniala miejsce praktyk,ale dokladnie nie pamietam o co chodzilo,ale jak ci bardzo zalezy moge dopytac.
usiadł, i wytrwale czekał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakoś temat się wyczerpał.
Interesuje mnie jaka jest atmosfera w pracy i jak jest z kasą. Podobno całkiem nieźle płacą, (praca na pół etatu), czy robią jakieś kombinacje?. Odpiszcie proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płacą całkiem nieźle ale nie szanują pracowników.
Mimo umowy o pracę nie ma możliwości chorobowego- trzeba wykorzystać urlop.
Ostatnio była tam inspekcja pracy. Zastraszyli pracowników, że jesli coś powiedzą sami zapłacą karę finansową.
Każdorazowo na wyjściu z pracy jest się trzepanym przez ochronę. Sprawdzają portfel, kosmetyczke, kieszenie i obmacują.
Szef lubi blondynki dyrektor natomiast brunetki.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
A kto jest tam teraz kierownikiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nazwiska i zdjęcia są na stronie hotelu. A swoją drogą to czy mógłby ktoś napisać za jaką kasę tak traktują ludzi, co w przypadku kiedy urlop został już wykorzystany?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź.
Ciekawe na jakie pieniądze można u nich liczyć w gastronomi. Jak zarabiają szeregowi pracownicy a jak kierownicy. Czy z tym poszanowaniem tyczy się wszystkich pracowników czy tylko ludzi zatrudnionych na najniższych stanowiskach. Z tego co piszesz wygląda że jest w tym dużo prawdy, jeszcze dochodzi kwestia jak kto kogo "lubi...". A może trzeba być ładną blondynką lub brunetką żeby być lepiej traktowanym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

kiedyś byłam tam na rozmowie o pracę jako Recepcjonistka jakieś 2lata temu, pensja to okolo 2100 i musisz mieć dobry angielski...ale nie podjęłam tam pracy bo oferowali pracę na zlecenie i tylko na sezon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedy była ta inspekcja? i czy na coś to wpłynęło?. Bo jedną kierowniczkę wymienili na nową...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
praca w tym stolcu do prowadza do choroby psychicznej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy możesz powiedzieć coś więcej? Nic się nie poprawiło? Tzn. dalej nie możesz wziąć L4 i musisz brać urlop jeśli zachorujesz? Nadal są kontrole PIP-u i pracownicy są zastraszani, żeby nie mówili prawdy? Co jest dobrze, co jest źle? Stosują mobbing czy jest tyle pracy, że doprowadza się od choroby psychicznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właściciel obiektu, wielkie lokalne panisko, nie za bardzo szanuje ludzi a swoich pracowników to już wcale.
Gbur burak i cwaniak w jednym, dla takich ludzi pracuje się tylko z konieczności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pip się zajmie nimi pewnie jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracowałam tam 4 lata. Widzę ze nic się nie zmieniło . Jak wykorzystywali tak wykorzystują dalej . Żeby zarobić jakies pieniądze trzeba robić najlepiej 48 godzin bez snu . Z wesel trzeba było obsługiwać restauracje i jeszcze się ładnie uśmiechać , stać na baczność i witać gości w progu. Jak się słabo z przemęczenia zrobiło to kierownik powiedział , ze na moje miejsce ma 20 ludzi. To były 4 ciężkie lata....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

do góry