Widok

Faltom w Rumii

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z Was ma może zdjęcia i może pokazać jak po przystrojeniu wygląda mała sala w Faltomie??? Czy możecie powiedzieć też coś o menu? Na co zwrócić uwagę? Czy jest coś co trzeba wiedzieć zabierając się za organizację wesela w tym miejscu?


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, byłam tam na weselu kuzynki w czerwcu i podobało się! jedzenie dobre i dużo, tort chyba od nich i bardzo dobry, generalnie bez zarzutów, jedno na co bym zwróciła uwagę to żeby za szybko talerzy nie zabierali ze stołu, bo ciotce która to oragnizowała zależało żeby nie stały brudne talerze na stole, ale troche za szybko im to szło i jak coś zostawiłaś na talerzu i poszłaś tańczyc to o powrocie tego nie było! Ale jak mówię to kwestia dogadania! Poza tym bez zarzutów!
Powodzenia ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz może jakieś zdjęcia, na których było by widać wystrój sali, stołu, może tego jak były serwowane posiłki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie mam zdjeć :(
ale chyba nie mam nic do zarzucenia! Było ładnie!
jak coś znajde to dam znać!
Ale oni powinni coś mieć, jakies zdjecia...!
pap ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś ma fotki z Faltomu??


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też robię na małęj sali w Faltomie i nikt nie przysłał mi zdjęć. Może wszyscy wybierali wielką salę??
W każdym razie dołączam się do prośby
[url=http://www.forum.e-wesele.pl/]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież tam można sobie jechać i obejrzeć tą salę a panik kierownik gastronomii wszystko wyjaśnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i zawsze można podjechać w czasie jakiegoś wesela, można wejść i zobaczyc jak wygląda sala, to jest najlepsze rozwiązanie i na pewno nikt nie bedzie stwarzał problemów!
Pozdrawiam ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko że ja mieszkam za granicą i przyjadę miesiąc przed ślubem. To jest jakiś problem, boję się żeby była na prawdę taka ładna jak mówią.
[url=http://www.forum.e-wesele.pl/]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj znajdziesz fotki z 2 wesel w Faltomie

http://www.filmart.pl/Galerie.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo bardzo dziękuję za adres strony :))


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM W FALTOMIE SALĘ NA 100 OSÓB. ZAWSZE ŁADNIE PRZYSTROJONA I FULLLLLLLLLL JEDZENIA!!!!!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mała sala też jest bardzo ładna :)) i ja tam właśnie wyprawiam wesele. Podobały mi się te zdjęcia i chyba utwierdziłam się w przekonaniu, że już nic innego nie muszę szukać

może tylko pomyślę nad przystrojeniem ścian, żeby nie były takie puste ..... hmmm


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Widoki (3 odpowiedzi)

Osiedle Widoki powstanie na stoku morenowego wzgórza, w otulinie Trójmiejskiego Parku...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Osiedle Archipelag (7 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry