Widok

Ferie - Zakopane

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
wybieramy się z dzieckiem 9 lat w góry i tym razem chcielibyśmy nocować w domku góralskim gdzieś wyżej :) Czy ktoś z was ma namiary na coś godnego polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeżeli masz facebook, to wpisz "noclegi zakopane". Dołącz do grupy która ma ponad 37 tyś. członków. (są dwie, ta skuteczniejsza). Na stronie oferują się właściciele, 3 razy korzystałam z takich ofert. Polega to na tym że piszesz czego szukasz w jakiej cenie, jaki termin i ile osób, następnie oferty sypią się pod twoim postem :) Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź Koisówkę. Byłam tam z dziećmi dwa razy, tyle, że latem. Położony w dzielnicy Zakopanego - Cyrhla. Zerknij na stronkę, tam wszystko jest opisane. Piękny dom, wspaniali i pomocni właściciele. Ja polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy we wakacje w toporowej cyrhli. Piękny apartament, przystanek 1min. Minus jeśli chodzi o dojście do przystanku, bo przejście jest przy ostrym zakręcie i przechodzenie przez ulicę, to był dla nas wielki stres:) apartament był tak dobrze wyposażony, że właściwie można było przyjechać że swoimi ciuchami, bo nawet była szczoteczka do zębów, oczywiście nowa :) my rezerwowalismy przez booking.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry