Widok

Fiberglas czy żel silikonowy? Pytanie

Witam, Zawsze miałam dosyć długie naturalne paznokcie. Czasem robiłam akryl, ale postanowiłam wrócić do moich naturalnych pazurków. Jak były już dłuższe to się łamały. Chciałabym je wzmocnić. Czytałam o fiberglasie (niewiele jest na ten temat) oraz znalazłam żel silikonowy (25-35zł w salonie na żabiance). Tylko nie wiem czy to są metody właśnie skuteczne w utwardzeniu płytki? Chętnie bym zobaczyła jakieś zdjęcia jak paznokcie wyglądają po takich zabiegach, ale ciężko je znaleźć. Czekam na Wasze opinie :) Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam i zel i fiberglass...teraz mam na lapach obraz nedzy i rozpaczy. Doprowadzam sie do porządku odżywkami i witaminami. Lepsza jest jest metoda wzmacniania płytki "od wewnątrz" niż nakładanie czegoś na pazurki. Takie jest moje zdanie.
http://rekodzielojozi.blogspot.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja noszę żele, ale zrobione na formie, żadnych tipsów. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

do góry